reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Taki widok mialam rano. Wypchnely matke z lozka ;D
IMG_20190607_091458.jpg
 
Tak na prenatalnych ewidentnie łożysko z przodu czyli przodujące mam rozumieć. Wiesz to moja pierwsza ciąża i chyba też temu się przejmuje wieloma rzeczami :)
 
Tez jestem po cywilnym tylko. Bedziemy chrzcic, mysle ze my mozemy byc na nie dla kosciola, ale dziecko pozniej samo zdecyduje i nie bede jej odbierac tego co uwazam za moj obowiazek.
Po smierci Taty, zaczelam zauwazac wiecej w co wcześniej nie wierzylam. Moze nie jesli chodzi o instytucje kosciola, ale teraz juz mam pewnosc, ze jest cos wiecej niz myslimy.
Bardziej się zastanawiam czy ksiądz wyrazi zgodę na chrzest małego :)
Hej kochane kiedy zaczęły się czuć ruchy dziecka w pierwszej ciąży? U mnie już 19+3 i się martwię czy wszystko w porządku. Chyba, że jeszcze ciężko żeby cokolwiek poczuć. Niedawno czułam jakieś bulgotanie ale od wczoraj nic... Boje się, że jest coś nie tak. Nie wiem czemu zawsze myślę bardziej negatywnie po tych moich wszystkich stresach [emoji26]
Nie pamiętam już dokładnie kiedy zaczęłam czuć, ale do 24 tc te ruchy nie były super regularne na pewno bo pamiętam, że jeszcze pytałam gina czy to normalne, że czasami potrafię z 2 dni nie czuć kompletnie nic ;)
Tak na prenatalnych ewidentnie łożysko z przodu czyli przodujące mam rozumieć. Wiesz to moja pierwsza ciąża i chyba też temu się przejmuje wieloma rzeczami :)
Nie, nie ;) łożysko na przedniej ścianie jest jak najbardziej prawidłowe, a łożysko przodujące to już inna bajka i nie jest to najkorzystniejsza opcja dla dziecka :) tak czy owak jak byś miała przodujące to gwarantuje ci, że lekarz by ci o tym powiedział;)
 
Bardziej się zastanawiam czy ksiądz wyrazi zgodę na chrzest małego :)Nie pamiętam już dokładnie kiedy zaczęłam czuć, ale do 24 tc te ruchy nie były super regularne na pewno bo pamiętam, że jeszcze pytałam gina czy to normalne, że czasami potrafię z 2 dni nie czuć kompletnie nic ;) Nie, nie ;) łożysko na przedniej ścianie jest jak najbardziej prawidłowe, a łożysko przodujące to już inna bajka i nie jest to najkorzystniejsza opcja dla dziecka :) tak czy owak jak byś miała przodujące to gwarantuje ci, że lekarz by ci o tym powiedział;)
Ja też nie jestem jakaś chudzinka i może temu gorzej już o tym czytałam ale się martwię. Chcoiaz już teraz mniej dzięki Wam ;) nie wiem co bym bez Was zrobiła naprawdę [emoji8]
 
Bardziej się zastanawiam czy ksiądz wyrazi zgodę na chrzest małego :)Nie pamiętam już dokładnie kiedy zaczęłam czuć, ale do 24 tc te ruchy nie były super regularne na pewno bo pamiętam, że jeszcze pytałam gina czy to normalne, że czasami potrafię z 2 dni nie czuć kompletnie nic ;) Nie, nie ;) łożysko na przedniej ścianie jest jak najbardziej prawidłowe, a łożysko przodujące to już inna bajka i nie jest to najkorzystniejsza opcja dla dziecka :) tak czy owak jak byś miała przodujące to gwarantuje ci, że lekarz by ci o tym powiedział;)
Ksiądz łaski nie robi.
 
Ja też nie jestem jakaś chudzinka i może temu gorzej już o tym czytałam ale się martwię. Chcoiaz już teraz mniej dzięki Wam ;) nie wiem co bym bez Was zrobiła naprawdę [emoji8]
To tym bardziej spokojnie :) ja jestem bardzo szczupła przed ciążą [emoji14] a pamiętam, że jeszcze nie dawno miałam dni że mały potrafił się nie odzywać ;) zobaczysz później że jak dużo chodzisz to malec będzie sobie słodko spał bo go wody kołyszą, a jak usiądziesz to zacznie się ruszać ;) teraz dopiero tak konkretnie to czuję te jego pory dnia, ale czasami cały dzień przebiegam to też wieczorem usiądę i myślę czy u niego wszystko gra bo się nie odzywał, a pewnie coś tam się ruszał, ale, że ja w biegu to wiesz ;)
 
reklama
Do góry