reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

A jaki chciałaś rozmiar ? Musisz też patrzeć że H&M ma większą rozmiarówke jak coś z tego co ja patrzę to są rozmiary na stronie tych co ci wysłałam
Jak wybieram 62 to mam ze wyprzedano...

Kupilam w pepco dlatego takie body i jeszcze poszukam spodenki krotkie i mysle ze tak moze byc tez.

IMG_20190607_190721.jpg
 
reklama
Kamila czy ty wogole w ciąży byłaś? :O

Się zdenerwowałam. Położna zadzwoniła i gin odwołał wizytę bo mama mu zmarła. Od poniedziałku idzie na urlop. A ja zostałam w czarnej dupie bo l4mam do wczoraj. Ehh muszę gdzies prywatnie iść albo do rodzinnego po l4
Kiepsko z tym lekarzem, a rodzinny może wystawiać
I jak tam malutki? Dobrze u was wszystko?
Malutki ma 4,5 kg, je jak najęty, spokojny dosyć chociaż nauczył się syrenę włączać jak matka w nocy śpi i nie reaguje:) Bezproblemowy, ja jak na matkę niemowlęcia mało zmęczona albo i wcale do czego mogę się przyznać tylko w necie;)
Mamy kilka wizyt u specjalistów w tym miesiącu ale to tak typowo jak z wcześniakiem, chociaż pediatra się trochę smiała że jaki on wczesniak, chłop jak dąb, głowę trzyma i w ogóle.
Zaskoczyła mnie służba zdrowia nasza, terminy dostępne, pani w rejestracji w upiornej przychodni na sobieskiego miła, wszystko da się załatwić. Normalnie szok, neurolog tylko nieosiągalny, za rok dopiero więc pójdziemy prywatnie bo pediatra chce do szczepień potwierdzenia że nie ma przeciwskazań i okulistę też prywatnie bo na nfz to musiałabym do katowic a nie mam ochoty dziecka ciągnąć.

Udalo mi się w końcu umówić na g.19 do jednego gina. Akurat koleżanka do niego chodziła więc wiem że jest dobry. Masakra. Teraz nawet prywatnie nie ma kogo pójść bo terminy są pozajmowane i nie chcą przyjmować. Ręce i cycki opadają.
Prywatnie też są obłożeni wszędzie terminy długie, specjalistów za mało po prostu. Chociaż gina można na już zalatwić w przychodni przyszpitalnej ale na Par. więc Ci nie proponowałam. Wyciągałam szew tam bo stwierdziłam że prywatnie to 150 zł za 3 sekundy roboty to mi szkoda.
 
Kiepsko z tym lekarzem, a rodzinny może wystawiać

Prywatnie też są obłożeni wszędzie terminy długie, specjalistów za mało po prostu. Chociaż gina można na już zalatwić w przychodni przyszpitalnej ale na Par. więc Ci nie proponowałam. Wyciągałam szew tam bo stwierdziłam że prywatnie to 150 zł za 3 sekundy roboty to mi szkoda.
Następny raz będę wiedziała gdzie się udać[emoji6]

My po wizycie. Wszystko ok. Zrobił mi USG. mała wazy ok 950g. Leży już główka w dół (dlatego taka ulga na pęcherzu w tych ostatnich dwóch dniach, musiała się przekręcić) Wszystkie pomiary w normie. Serduszko 120-127ud/min. Tak pi razy oko bo jak to moja córka jak chce się posłuchać serca to non stop ucieka [emoji23] tak samo jest jak mierzymy detektorem tętna hehe.
Odetchnęłam dziewczyny. Najważniejsze że wszystko jest dobrze. L4 mam wystawione do 2lipca.
 
Następny raz będę wiedziała gdzie się udać[emoji6]

My po wizycie. Wszystko ok. Zrobił mi USG. mała wazy ok 950g. Leży już główka w dół (dlatego taka ulga na pęcherzu w tych ostatnich dwóch dniach, musiała się przekręcić) Wszystkie pomiary w normie. Serduszko 120-127ud/min. Tak pi razy oko bo jak to moja córka jak chce się posłuchać serca to non stop ucieka [emoji23] tak samo jest jak mierzymy detektorem tętna hehe.
Odetchnęłam dziewczyny. Najważniejsze że wszystko jest dobrze. L4 mam wystawione do 2lipca.

To nasze niunie prawie łeb w łeb idą - nasza miała 1050g we wtorek :)
 
Ja znowu się zastanawiam czy małego ochrzcimy bo jesteśmy po cywilnym :/ a na wsi wiesz, że żądza się swoimi prawami ;p

Tez jestem po cywilnym tylko. Bedziemy chrzcic, mysle ze my mozemy byc na nie dla kosciola, ale dziecko pozniej samo zdecyduje i nie bede jej odbierac tego co uwazam za moj obowiazek.
Po smierci Taty, zaczelam zauwazac wiecej w co wcześniej nie wierzylam. Moze nie jesli chodzi o instytucje kosciola, ale teraz juz mam pewnosc, ze jest cos wiecej niz myslimy.
 
Moze Wy pomozecie mi wybrac nosidlo. Pewnie juz o to pytalam, ale teraz chce juz na serio kupic. Myslalam o tym zaffiro womar. Bondolino, manduca, lionelo, babybjorn ? Jakie macie doswiadczenia ?
 
Dziewczyny czy widzialyscie na tej stronie w wiadomosciach porod w samochodzie :o:o jak to zobaczylam to sie poplakalam i zawolalam pokazac mamie i babci. Oglądaliśmy we 3 z otwartymi buziami :p
10letni syn nagrywal, noo kosmos
 
Hej kochane kiedy zaczęły się czuć ruchy dziecka w pierwszej ciąży? U mnie już 19+3 i się martwię czy wszystko w porządku. Chyba, że jeszcze ciężko żeby cokolwiek poczuć. Niedawno czułam jakieś bulgotanie ale od wczoraj nic... Boje się, że jest coś nie tak. Nie wiem czemu zawsze myślę bardziej negatywnie po tych moich wszystkich stresach [emoji26]
 
reklama
Do góry