reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ja mam trochę większą wagę xD ale test jestem w sumie o 20 cm wyzzsza :p
Brzuszek jest, chociaż nie narzekam już tak na swój wygląd, zaakceptowałam siebie już w obecnej wersji :p
Ja po prostu lubię obcisle ubrania, bluzki szczególnie, fajny dekold czy coś a tu takie wszystko odstajace i utyte. 😂
 
reklama
Ja w ciąży schudłam 10kg. Właśnie podobno większe kobiety bardzo mało tyją, a te chude które znam to nawet po 30kg pooszlo

Jeszcze o tej wadze, kiedy chodziłam do lekarza mówił mi, że moja oczywiście może wpływać na to, że nie mogę zajść w ciążę, ale mówił też że zbyt niska działa tak samo.

Jak większość mojej ciąży będzie przebiegać tak jak rozpoczął sie dzisiejszy dzień to na pewno schudnę zamiast przytyć 😂
 
Jeszcze dostawa przyszła a sama zostałam na sklepie. 😂 Dwa takie kartony, wszystko zabezpieczyć, sprawdzić i poukładać. 🙈
IMG_20200310_191708.jpg
 
Ja pod koniec stycznia zaczęłam ćwiczyć, potem w lutym na okres zrobiłam przerwe bo robiłam ćwiczenie na szpagat i tak nie koniecznie chcialam sie taaak rozciągać podczas największego krwawienie, potem sie rozchorowałam, potem jakoś tak czas upłynął i jeszcze nie wróciłam do ćwiczeń bo taak intensywny czas w pracy byl ze padałam po robicie no a teraz już tych ćwiczeń nie poćwiczę.
Moze znajdę coś z ciążowych treningow albo zapisze sie na cos albo aqua aerobik dla przyszłych mam, widziałam takie zajęcia na basenie niedaleko mnie i wyglądało na fajne.

Ale to dopiero jak się będę dobrze czuła bo już dziś wyladowalam na L4 do piątku [emoji19] dzisiaj zdycham serio.
Domi, nie rezygnuj z rozciągania [emoji14] ja cały pierwszy trymestr śmigałam na siłownie, ale już tylko na rowerek wchodziłam i się rozciągałam właśnie. Zwykle lekarz pozwala na taką aktywność, jaka była przed ciążą, może jedynie ciężary redukować jeśli dźwigasz. Skonsultuj, bo może akurat będziesz mogła kontynuować, a w ciąży działa jeszcze relaksyna więc wszelkie rozciągania idą łatwiej :)))
 
Tylko w sumie to nie wiem gdzie go dostanę. :D i czy się opłaca, jak on cenowo wygląda musze zobaczyć czy lepiej beta nie wyjdzie ;p

Ja Gosia ten clear blue kupilam za 19,99 na internetowej aptece ziko. Ale chyba w apteka melissa widziałam za 15 zl go. To ten co go robilam w poniedziałek w dniu spodziewanej miesiączki i pokal bardzo wyraźna krechę już. I faktycznie bardzo szybko wylapywal wynik bk kreska zaczęła się pokazywać niemal od razu.
 
Domi, nie rezygnuj z rozciągania [emoji14] ja cały pierwszy trymestr śmigałam na siłownie, ale już tylko na rowerek wchodziłam i się rozciągałam właśnie. Zwykle lekarz pozwala na taką aktywność, jaka była przed ciążą, może jedynie ciężary redukować jeśli dźwigasz. Skonsultuj, bo może akurat będziesz mogła kontynuować, a w ciąży działa jeszcze relaksyna więc wszelkie rozciągania idą łatwiej :)))

No właśnie przed ciąża nie bylam jakas super aktywna, 1,5 miesiąca przed zaczęłam dopiero brać sie za siebie i odpaliłam trening na brzuch i trening rozciągający do szpagatu. Chętnie wrócę do lekkich ćwiczeń, koleżanka z of ktora jest w temacie i tez niedawno zaszla podsylala jakieś fajne treningi.
Najpierw muszę dojść do siebie i jak nie bd rzygać jak kot i nie będzie mi sie kręcić w głowie tak jak dzis to pewnie coś tam pomyślę w tym temacie :)
 
Ja Gosia ten clear blue kupilam za 19,99 na internetowej aptece ziko. Ale chyba w apteka melissa widziałam za 15 zl go. To ten co go robilam w poniedziałek w dniu spodziewanej miesiączki i pokal bardzo wyraźna krechę już. I faktycznie bardzo szybko wylapywal wynik bk kreska zaczęła się pokazywać niemal od razu.
Biorac pod uwagę czynniki takie jak dostawa to lepiej opłaca się na miejscu a nawet jeśli to betę mam za 25zl i tego samego dnia pewny wynik. ;p Pomyślę jeszcze, bo co innego otrzymać dwie kreski rano przy toalecie niż czekać cały dzień na szpilkach. Tylko tez to, że mnie sikance oszukują.
 
No właśnie przed ciąża nie bylam jakas super aktywna, 1,5 miesiąca przed zaczęłam dopiero brać sie za siebie i odpaliłam trening na brzuch i trening rozciągający do szpagatu. Chętnie wrócę do lekkich ćwiczeń, koleżanka z of ktora jest w temacie i tez niedawno zaszla podsylala jakieś fajne treningi.
Najpierw muszę dojść do siebie i jak nie bd rzygać jak kot i nie będzie mi sie kręcić w głowie tak jak dzis to pewnie coś tam pomyślę w tym temacie :)
Aaaaa ja ci bardzo gratuluję tych dwóch kresek [emoji3531][emoji3531][emoji3531] i kropek musi się ładnie rozwijać nie ma innej możliwości ! :* Kiedy masz mieć wizytę ?
A co do ćwiczeń ile ja miałam planów na czas ciąży i po ciąży [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry