reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Otóż to czasami odłożyć się nie da, musimy pojąć, że nie każdy zarabia kilkanaście tys, ludzie mają zobowiązania, ja żałuję swojej łupiny mam maxi Cosi Citi większego gó*wna nie widziałam w życiu, ale przymierzenie Pani skończyło się na zapięciu pasów i tyle, a dziecko było w brzuchu, teraz patrzę jak najszybciej ten badziew wymienić na jakiś 0-18 myślę o joie
Axkid move jest teraz za 999 w promo 8gwiazdek i bobowozki.
 
reklama
Szczerze ci powiem, że chciałabym jechać do takiego sklepu, ale żeby mi pokazali fotelik w moim przedziale cenowym, a nie za 1600 zł na który mnie nie stać, a w 8gwiazdek na ich stronie nie wiem czy jest chociaż jeden fotelik 0-18 poniżej tysiąca [emoji1745] też uważam, że fotelik to bardzo ważna rzecz, Igor jeśli się uda będzie jeździł tyłem myślę, że nie będzie protestował bo łupina też jest tyłem, ale nie popadajmy w skrajności :)
Jaki masz budżet na fotel? Szukam więc coś podrzucę. Ale raczej będzie to co wyżej na tą chwilę. Jeszcze się wstrzymuje ile się da.
 
Szczerze ci powiem, że chciałabym jechać do takiego sklepu, ale żeby mi pokazali fotelik w moim przedziale cenowym, a nie za 1600 zł na który mnie nie stać, a w 8gwiazdek na ich stronie nie wiem czy jest chociaż jeden fotelik 0-18 poniżej tysiąca [emoji1745] też uważam, że fotelik to bardzo ważna rzecz, Igor jeśli się uda będzie jeździł tyłem myślę, że nie będzie protestował bo łupina też jest tyłem, ale nie popadajmy w skrajności :)
Ja kupilam axkid move za 849zl.
I nie uwazam ze skrajnoscia jest bezpieczeństwo dziecka.
Ponadto nie bylo 500+ i ludzie dawali rade. Teraz jest ten dodatek zaraz beda rozliczenia pit i zwroty.. naprawde można odłożyć. I wiem co mówię bo kiedys musialam przezyc za 300zl caly miesiąc i gdyby nie rodzina nie wiem co by bylo.
 
Ja kupilam axkid move za 849zl.
I nie uwazam ze skrajnoscia jest bezpieczeństwo dziecka.
Ponadto nie bylo 500+ i ludzie dawali rade. Teraz jest ten dodatek zaraz beda rozliczenia pit i zwroty.. naprawde można odłożyć. I wiem co mówię bo kiedys musialam przezyc za 300zl caly miesiąc i gdyby nie rodzina nie wiem co by bylo.
To prawda ale też trzeba wziąć pod uwagę że byle podstawowe zakupy to teraz 200 zł.. ceny są z kosmosu
 
To prawda ale też trzeba wziąć pod uwagę że byle podstawowe zakupy to teraz 200 zł.. ceny są z kosmosu
Dlatego rozumiem ze nie każdy odlozy cale 500zl ale może 50 czy 100zl.. mozna wziąć kredyt.. skoro lodowki i inne agd tak kupujemy to i fotelik. Ja np spacerowke kupilam Fifkowi z kasy z chrztu. A teraz nowy fotelik ze sprzedazy gondoli i naszego zestawu lupina i baza.
 
Przepraszam, że dalej ciągnę temat. Właśnie rozmawiałam z koleżanką o wyborze fotela. Na córkę w wieku mojej. I powiedziała mi, że im dobry nie potrzebny, bo mają samochód w wersji premium BMW X5 więc bezpieczeństwo jest bez porównania. Także co tu dodawanac, ludzie są durni i nie znają podstaw fizyki. I tutaj jest tylko jedno podsumowanie, nawet jak masz kasy jak lodu, nie kupisz nimi rozumu.
 
Przepraszam, że dalej ciągnę temat. Właśnie rozmawiałam z koleżanką o wyborze fotela. Na córkę w wieku mojej. I powiedziała mi, że im dobry nie potrzebny, bo mają samochód w wersji premium BMW X5 więc bezpieczeństwo jest bez porównania. Także co tu dodawanac, ludzie są durni i nie znają podstaw fizyki. I tutaj jest tylko jedno podsumowanie, nawet jak masz kasy jak lodu, nie kupisz nimi rozumu.
Szkoda pisac cokolwiek. Współczuję serdecznie. Szybciej zrozumiem biednego i świadomego niż bogatego debila.
 
A to nie jest tak, że nie powinno się kupować używanych fotelików? W końcu nie wiadomo czy nie miał wypadku, ludzie nie są głupi i się nie przyznają byle tylko sprzedać
 
reklama
A to nie jest tak, że nie powinno się kupować używanych fotelików? W końcu nie wiadomo czy nie miał wypadku, ludzie nie są głupi i się nie przyznają byle tylko sprzedać
Tak ale maja oznaczone ile może byc uzywany. I jeśli bezwypadkowy to drugi dziec moze jechac. Jak mina lata uzytkowania to nie wolno bo plastik sie utlenia i moze nie spełniać swej roli. Ja mam papiery na swoj fotelik, sprzedalam kolezance i nie miałam wypadku. Jestem uczciwa i jako matka dwójki dzieci nie narazilabym innego dziecka.
 
Do góry