reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Kończymy dziś 9 miesięcy.

Fifi pełza, raczkuje siada... stoi przy wszystkim i porusza się lewo prawo trzymając przedmiotów. Kilka razy zdarzyło się że niepostrzeżenie stał bez trzymania. Uwielbia grające i świecące zabawki. Na stanie 2 zęby kolejny w drodze.. będzie chyba szybciej niż podejrzewamy. Jest małą beksą.. cokolwiek się puknie od razu płacze. Mówi nadal gaga, doszło parę dni temu dada. Bije brawo i uczymy się robić papa. Pies nada omija go z daleka. Wszystkim wciąż grozi złą minką.

totsie-30-01-2020-0425pm.jpg
received_1015863642130722.jpeg
received_784761975267129.jpeg
received_1858962914228753.jpeg
 
reklama
Kończymy dziś 9 miesięcy.

Fifi pełza, raczkuje siada... stoi przy wszystkim i porusza się lewo prawo trzymając przedmiotów. Kilka razy zdarzyło się że niepostrzeżenie stał bez trzymania. Uwielbia grające i świecące zabawki. Na stanie 2 zęby kolejny w drodze.. będzie chyba szybciej niż podejrzewamy. Jest małą beksą.. cokolwiek się puknie od razu płacze. Mówi nadal gaga, doszło parę dni temu dada. Bije brawo i uczymy się robić papa. Pies nada omija go z daleka. Wszystkim wciąż grozi złą minką.

Zobacz załącznik 1074334Zobacz załącznik 1074335Zobacz załącznik 1074336Zobacz załącznik 1074337
Fifi idzie jak burza :) słodziak mały :*
 
Jaki fotelik kupujecie ? Może jakieś propozycje w rozsądnej cenie na pasie ? Chyba nie będę montowała isofixa w aucie. To chyba, aż takiej różnicy nie zrobi. Sama już nie wiem
 
Jaki fotelik kupujecie ? Może jakieś propozycje w rozsądnej cenie na pasie ? Chyba nie będę montowała isofixa w aucie. To chyba, aż takiej różnicy nie zrobi. Sama już nie wiem
Ja mam axkid move tylem do kierunku jazdy. Planujemy tak sie wozic do 4 roku zycia. Mocowany na pas.. rwf tylko do 18kg mają isofix, a te przodem do jazdy..coz.. nie ryzykowalabym tak delikatnego kregoslupa na wożenie przodem.
 
Moje tyłem nie chciały jeździć ja mam firmy recaro po córce, mocowany na pas. Sąsiedzi kupili tyłem do kierunku jazdy za jakieś kosmiczne pieniądze, a ich syn nie chcę nawet do niego usiąść 😂 także zależy od dziecka.
 
Moje tyłem nie chciały jeździć ja mam firmy recaro po córce, mocowany na pas. Sąsiedzi kupili tyłem do kierunku jazdy za jakieś kosmiczne pieniądze, a ich syn nie chcę nawet do niego usiąść 😂 także zależy od dziecka.
Nie zgodzę sie. Rozmawialam se specjalistą z 8* i mowil ze stwierdzenie że dziecko nie chciało to bzdura. Fotelik trzeba sprawdzac i przymierzać. Znajoma dostala fotelik do testowania na 5 dni. Dzieci od urodzenia przewozone są tyłem i dają radę. Wiele czynnikow ma znaczenie na komfort jazdy i dopasowanie.
 
reklama
Nie zgodzę sie. Rozmawialam se specjalistą z 8* i mowil ze stwierdzenie że dziecko nie chciało to bzdura. Fotelik trzeba sprawdzac i przymierzać. Znajoma dostala fotelik do testowania na 5 dni. Dzieci od urodzenia przewozone są tyłem i dają radę. Wiele czynnikow ma znaczenie na komfort jazdy i dopasowanie.
Ja nie wiedziałam co i jak i córkę szybko do spacerówki przerzuciłam przodem do kierunku jazdy i później jak poznała taki sposób to w foteliku się denerwowała... Dla niej mamy taki zwykły lionelo bo już ja pasy jeździ a dla syna czeka maxi Cosi Tobi fix ale też przodem.
 
Do góry