reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

U nas dzien zaczął sie od... Rozciecia luku brwiowego. Kaloryfer przy lozku, krew, ja oczywiscia cala w stresie. Nie moge jej upilnowac, siedzi spokojnie, a nagle skacze jak zaba, podnosi sie, siluje i upada :/ musze zabezpieczyc caly dom, pomyslec jak to zrobicZobacz załącznik 1045234
Ojej :( nie upilnujesz w 100% nigdy chyba ze przywiazesz do fotela ale co to za rozwoj i dzieciństwo wtedy? Sa takie specjalne oslony na kaloryfer albo chociaz zwykle te pianki antypoślizgowe co sie w lazienkach na podloge kladzie i owinac tym kaloryfer narazie. Zabezpieczyc narozniki sylikonowymi nakladkami. No i dla mnie rzecz najwazniejsza.umocowac do sciany meble. Komody regaly to wszystko co dosc lekkie lub dziecko moze wejsc na np otworzona szuflade komody i przewazyc. Mi Jula z komoda i tv poleciala. Cudem nic sie nie stalo! Ktos nad nami czuwal bo skonczylo sie obserwacja w szpitalu i siniakami a kilka dni po nas w mediach obiegla wiadomosc ze 1.5 roczny chlopiec zrobil podobny numer ale on tyle szczęścia nie miał i nie przeżył :( jak masz kojec to wkladaj do kojca jesli musisz wyjsc np do toalety. Siniaka czy guza nie jednego nabije.
 
reklama
Ojej :( nie upilnujesz w 100% nigdy chyba ze przywiazesz do fotela ale co to za rozwoj i dzieciństwo wtedy? Sa takie specjalne oslony na kaloryfer albo chociaz zwykle te pianki antypoślizgowe co sie w lazienkach na podloge kladzie i owinac tym kaloryfer narazie. Zabezpieczyc narozniki sylikonowymi nakladkami. No i dla mnie rzecz najwazniejsza.umocowac do sciany meble. Komody regaly to wszystko co dosc lekkie lub dziecko moze wejsc na np otworzona szuflade komody i przewazyc. Mi Jula z komoda i tv poleciala. Cudem nic sie nie stalo! Ktos nad nami czuwal bo skonczylo sie obserwacja w szpitalu i siniakami a kilka dni po nas w mediach obiegla wiadomosc ze 1.5 roczny chlopiec zrobil podobny numer ale on tyle szczęścia nie miał i nie przeżył :( jak masz kojec to wkladaj do kojca jesli musisz wyjsc np do toalety. Siniaka czy guza nie jednego nabije.
Ja mam wszystke meble ruchome i jeszcze jedne na drugich sa postawione. Ja pier... Jakos musze to ogarnac
 
Ja mam wszystke meble ruchome i jeszcze jedne na drugich sa postawione. Ja pier... Jakos musze to ogarnac
No to polecam ci cos pomyśleć. U mnie byla to tylko komoda a na niej stal ciezki wielki tv a i tak przewrocila. Mozna kupic takie specjalne kątowniki ktore przykreca sie do mebla a pozniej do sciany.
Moj brat tez w domu przewrócił meble. Ale on to troche inna historia. Nic mu sie absolutnie nie stalo nawet zadrapania nie mial a wszystkie meble sie poskladaly. Pozniej tata nam tez zamocowal do scian.
Kontakty tez zabezpiecz bo to pierwsze co maluchy paluszkami lubia gmerac.
 
U nas dzisiaj 5 miesięcy [emoji4]
20191114_111606.jpeg
20191114_111355.jpeg
20191114_110442.jpeg
 
@liczba ojć [emoji33][emoji45] dzięki Bogu że skończyło się tylko na rozcięciu ale pewnie horror przeżyłaś :(
Ojej :( nie upilnujesz w 100% nigdy chyba ze przywiazesz do fotela ale co to za rozwoj i dzieciństwo wtedy? Sa takie specjalne oslony na kaloryfer albo chociaz zwykle te pianki antypoślizgowe co sie w lazienkach na podloge kladzie i owinac tym kaloryfer narazie. Zabezpieczyc narozniki sylikonowymi nakladkami. No i dla mnie rzecz najwazniejsza.umocowac do sciany meble. Komody regaly to wszystko co dosc lekkie lub dziecko moze wejsc na np otworzona szuflade komody i przewazyc. Mi Jula z komoda i tv poleciala. Cudem nic sie nie stalo! Ktos nad nami czuwal bo skonczylo sie obserwacja w szpitalu i siniakami a kilka dni po nas w mediach obiegla wiadomosc ze 1.5 roczny chlopiec zrobil podobny numer ale on tyle szczęścia nie miał i nie przeżył :( jak masz kojec to wkladaj do kojca jesli musisz wyjsc np do toalety. Siniaka czy guza nie jednego nabije.
Ja sama przewróciłam kiedyś komodę, jak wkładałam do ostatniej szuflady ciuchy u Huberta w pokoju. Masakra. Po tym też m. przykręcil ja do ściany.
 
reklama
U nas dzien zaczął sie od... Rozciecia luku brwiowego. Kaloryfer przy lozku, krew, ja oczywiscia cala w stresie. Nie moge jej upilnowac, siedzi spokojnie, a nagle skacze jak zaba, podnosi sie, siluje i upada :/ musze zabezpieczyc caly dom, pomyslec jak to zrobicZobacz załącznik 1045234
współczuję przeżyć. Dobrze że nic poważniejszego się nie stało.
A tak wyglądają u nas szuflady, są na docisk, więc Zośka tylko dotknęła i dostawała szuflada w czoło :baffled:
IMG_20191114_121545.jpg
 
Do góry