reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Nie działa. Karmilam mlodego dzis na spiku 00.40 i o 4 wstal na jedzonko. Zjadl i spal do 7.30 :) takze on chyba mocno zaprogramowany jest na mlesio w nocy.

Grunt, że zasypia potem bez problemu. W takim wypadku wybaczyć mozna im te pobudki na mleko.
Moja dzis trzy pobudki po raz kolejny. Ostatnia po 5, wiec to juz taka wczesnoporanna.
 
reklama
Grunt, że zasypia potem bez problemu. W takim wypadku wybaczyć mozna im te pobudki na mleko.
Moja dzis trzy pobudki po raz kolejny. Ostatnia po 5, wiec to juz taka wczesnoporanna.
Jestem tego samego zdania. Skoro musi zjeść to ok wazne ze od razu po wyjeciu butli dostaje smoka i spi dalej.
 
Mój Hubert długo budził się co trzy godziny jak w zegarku na butle [emoji23]
Nie działa. Karmilam mlodego dzis na spiku 00.40 i o 4 wstal na jedzonko. Zjadl i spal do 7.30 :) takze on chyba mocno zaprogramowany jest na mlesio w nocy.
Mała Mi i Sariniak współczuję komplikacji po porodach [emoji17] to powinien być czas na dojście do siebie i czas z maluszkiem a nie jeszcze kłopoty z zdrowiem.

Oj to prawda z szpitalami, ja z starszym byłam trzy razy. Co prawda dwa to byly zabiegi, ale też stres bo podawanie znieczulenie itp a trzeci bo jak miał z trzy latka odbytnica mu wyszła i nie chciała się schować więc karetką na sor. A mam ciarki jak sobie to wspomnę.
@Fleur86 najważniejsze że teraz jest wszystko ok i Szymcio ma się dobrze [emoji8] a z tym zamartwianiem będzie już zawsze. Ponoć im starsze tym większe zmartwienia [emoji6]

@martoosia04 jak Ładnie Tosia trzyma główkę [emoji7] moja to len okropny, zaraz ryk na brzuchu.

@liczba fajna huśtawka. Widać że małej się podoba [emoji1]

@ilonaz @paulina1994 5mcy już? Matko i córko naprawdę ten czas leci.
Kciuki dla Ady na szczepienie. Aby jak najmniej bolało
 
Mój Hubert długo budził się co trzy godziny jak w zegarku na butle [emoji23]
Mała Mi i Sariniak współczuję komplikacji po porodach [emoji17] to powinien być czas na dojście do siebie i czas z maluszkiem a nie jeszcze kłopoty z zdrowiem.

Oj to prawda z szpitalami, ja z starszym byłam trzy razy. Co prawda dwa to byly zabiegi, ale też stres bo podawanie znieczulenie itp a trzeci bo jak miał z trzy latka odbytnica mu wyszła i nie chciała się schować więc karetką na sor. A mam ciarki jak sobie to wspomnę.
@Fleur86 najważniejsze że teraz jest wszystko ok i Szymcio ma się dobrze [emoji8] a z tym zamartwianiem będzie już zawsze. Ponoć im starsze tym większe zmartwienia [emoji6]

@martoosia04 jak Ładnie Tosia trzyma główkę [emoji7] moja to len okropny, zaraz ryk na brzuchu.

@liczba fajna huśtawka. Widać że małej się podoba [emoji1]

@ilonaz @paulina1994 5mcy już? Matko i córko naprawdę ten czas leci.
Kciuki dla Ady na szczepienie. Aby jak najmniej bolało
Dzięki! Ada dzielnie zniosła, zapłakała tylko przy wkluciu. Teraz odsypia:) waga dzisiaj 8400, na szczęście już przystopowała z tym przyrostem. Chociaż 350g w trzy tygodnie to mało jak dla mnie, ale podobno na tym etapie już tak będzie. Dzieci dużo w ruchu, w dzień jedzenie jej nie interesuje, to ja latam z cycem [emoji85] dużo się turla, mniej śpi to i więcej spala mleczka
 
Mój Hubert długo budził się co trzy godziny jak w zegarku na butle [emoji23]
Mała Mi i Sariniak współczuję komplikacji po porodach [emoji17] to powinien być czas na dojście do siebie i czas z maluszkiem a nie jeszcze kłopoty z zdrowiem.

Oj to prawda z szpitalami, ja z starszym byłam trzy razy. Co prawda dwa to byly zabiegi, ale też stres bo podawanie znieczulenie itp a trzeci bo jak miał z trzy latka odbytnica mu wyszła i nie chciała się schować więc karetką na sor. A mam ciarki jak sobie to wspomnę.
@Fleur86 najważniejsze że teraz jest wszystko ok i Szymcio ma się dobrze [emoji8] a z tym zamartwianiem będzie już zawsze. Ponoć im starsze tym większe zmartwienia [emoji6]

@martoosia04 jak Ładnie Tosia trzyma główkę [emoji7] moja to len okropny, zaraz ryk na brzuchu.

@liczba fajna huśtawka. Widać że małej się podoba [emoji1]

@ilonaz @paulina1994 5mcy już? Matko i córko naprawdę ten czas leci.
Kciuki dla Ady na szczepienie. Aby jak najmniej bolało
Też nie wiem kiedy to zleciało naprawdę ;)
 
Dzięki! Ada dzielnie zniosła, zapłakała tylko przy wkluciu. Teraz odsypia:) waga dzisiaj 8400, na szczęście już przystopowała z tym przyrostem. Chociaż 350g w trzy tygodnie to mało jak dla mnie, ale podobno na tym etapie już tak będzie. Dzieci dużo w ruchu, w dzień jedzenie jej nie interesuje, to ja latam z cycem [emoji85] dużo się turla, mniej śpi to i więcej spala mleczka
Od kiedy Ada przewraca się z pleców na brzuszek ? :) Igor to taki leniuszek, że najchętniej by leżał na plecach albo u mamy na rękach
 
Od kiedy Ada przewraca się z pleców na brzuszek ? :) Igor to taki leniuszek, że najchętniej by leżał na plecach albo u mamy na rękach
Od jakiegoś tygodnia dopiero. Jak skończyła 4 miesiące to zaczęła się kręcić na boczki, ale długo jej zajęło żeby załapać, że może dalej na brzuszek [emoji6] także spokojnie, z czerwcowych dzieci na naszym wątku kilka się nie obraca. A Twój wcześniak to spokojnie ma czas [emoji4]
 
reklama
U nas dzien zaczął sie od... Rozciecia luku brwiowego. Kaloryfer przy lozku, krew, ja oczywiscia cala w stresie. Nie moge jej upilnowac, siedzi spokojnie, a nagle skacze jak zaba, podnosi sie, siluje i upada :/ musze zabezpieczyc caly dom, pomyslec jak to zrobic
IMG-20191114-WA0002.jpeg
 
Do góry