reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

A u nas bylo tak, ze moje dziecko w szpitalu trzeba bylo budzic. Przespala ciagiem 3 dni. Okropny krzyk byl tylko przy piersi... Dopiero w domu po nastepnym tygodniu spania zaczela plakac, ze nie wiedzielismy o co chodzi.
 
reklama
Cześć :) dziewczyny czy u którejś po szczepieniu wystąpiło drżenie nóżki ? Igor do tej pory przechodził bezobjawowo szczepienia, a teraz gorączka, marudzi i wczoraj go odkładałam spać a nóżka mu zaczęła drżeć, miał już wtedy zbitą temperaturę czopkiem :/

A to mój już 4,5 msc Igi :))
IMG_20191021_104907597.jpeg
 
Cześć :) dziewczyny czy u którejś po szczepieniu wystąpiło drżenie nóżki ? Igor do tej pory przechodził bezobjawowo szczepienia, a teraz gorączka, marudzi i wczoraj go odkładałam spać a nóżka mu zaczęła drżeć, miał już wtedy zbitą temperaturę czopkiem :/

A to mój już 4,5 msc Igi :))Zobacz załącznik 1038266
Ale przystojniacha!!! Jaki juz duzy facet :)
U nas nie zdarzylo sie drżenie nozki ale Filip mial takie wzdrygniecia głową. Gdzieś mialam filmik z tym ze nie bylo to po szczepieniu bo zdarzalo sie wczesniej ale juz naprawdę dawno nie mielismy. Moze to drzenie to efekt jeszcze nie dojrzałości ukladu nerwowego?
 
Cześć :) dziewczyny czy u którejś po szczepieniu wystąpiło drżenie nóżki ? Igor do tej pory przechodził bezobjawowo szczepienia, a teraz gorączka, marudzi i wczoraj go odkładałam spać a nóżka mu zaczęła drżeć, miał już wtedy zbitą temperaturę czopkiem :/

A to mój już 4,5 msc Igi :))Zobacz załącznik 1038266
Jakie spojrzenie [emoji2] jedna mama na wrześniowym wątku też miałam teraz szczepienie i jej synkowi też tak drżała nóżka po szczepieniu
 
Cześć :) dziewczyny czy u którejś po szczepieniu wystąpiło drżenie nóżki ? Igor do tej pory przechodził bezobjawowo szczepienia, a teraz gorączka, marudzi i wczoraj go odkładałam spać a nóżka mu zaczęła drżeć, miał już wtedy zbitą temperaturę czopkiem :/

A to mój już 4,5 msc Igi :))Zobacz załącznik 1038266
Ale fajny chłopak z którego czerwca jest? Co do drezenia to nie pomogę, bo u nas tak nie było... U nas po urodzeniu tak ze 3 miesiące, było że rączki i nóżki jej się wzdrygały... Ale przeszło..
 
Ale przystojniacha!!! Jaki juz duzy facet :)
U nas nie zdarzylo sie drżenie nozki ale Filip mial takie wzdrygniecia głową. Gdzieś mialam filmik z tym ze nie bylo to po szczepieniu bo zdarzalo sie wczesniej ale juz naprawdę dawno nie mielismy. Moze to drzenie to efekt jeszcze nie dojrzałości ukladu nerwowego?
Mam nadzieję, ale ogólnie to szczepienie przeszedł tragicznie modlę się żeby gorączka nie wróciła bo walczyłam od piątku aż do dziś w nocy
 
reklama
Ja planuję szczepić, ale żadne 5w1 tylko pojedynczo. Za to karmienie piersią jest zupełnie nie dla mnie i dziękuję człowiekowi który wymyślił mm. Pierś skończyłaby się dla mnie nawrotem depresji, a teraz mi to nie potrzebne, mam dla kogo żyć.
 
Do góry