reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Kochana rozumiem ze to bardzo stresujace, ale badzmy dobrej mysli. Co powiedzieli lekarze? Jak dlugo zostaniesz i co beda robic? Obserwowac?
Na razie obserwować, jutro badania krwi jeszcze. Lekarz nie wie skąd krwawienie. Ogólnie mam jakąś torbiel na jajniki ale w środku jest tylko płyn, nie ma ciąży.
 
reklama
Na razie obserwować, jutro badania krwi jeszcze. Lekarz nie wie skąd krwawienie. Ogólnie mam jakąś torbiel na jajniki ale w środku jest tylko płyn, nie ma ciąży.
Jestesmy z Tobą, w mezu tez na pewno masz ogromne wsparcie. Wszyscy wierzymy ze bedzie dobrze. Może to krwawienie jest z powodu Twoich porannych problemów z zaparciami? Mowilas ze dosc mocno parlas, moze naczynka popekaly czy cos. Ja wierze, ze to nic groznego.
 
@Migdalove beta sliczna. Trzymam za Ciebie kciuki. Limit nieszczesc wykorzystalas.
wczesniej nic sie nie dzialo, dopiero po wizycie pojawilo sie krwawienie.. mam nadzieje ze to nic powaznego. Z calych sil zaciskam kciuki. Odpoczywaj w szpitalu tam przynajmniej bedziesz lezec i bedziesz pod stałą kontrolą. pecherzyk moze sie pojawic lada dzien wazne by sie umiejscowil w macicy ponadto na tym etapie ciazy wciaz ma miejsce zagniezdzanie.
 
Ja dzis tez mialam jakies dziwne bole ale typowo w podbrzuszu u dzidziolka. czulam skurcze.. nachodzily i puszczaly... w dzien zdretwiala mi lewa stopa nie moglam ssobie z tym poradzic.
kupilam dzis detektor tetna za 20zl na olx i juz sie nie moge doczekac az wyprobuje tylko bedzie mi ciezko bez żelu i nie wiem czy w ogole tetno zlapie.
 
Dziewczyny szczególnie te po poronieniu zastanawiam się czy robić te badania na mutacje genów czy nie...
Z jednej strony wiem, że mógł być to przypadek, z drugiej paraliżuje mnie na samą myśl jakby sytuacja miała się powtórzyć...
Mam straszny mętlik w głowie, z jednej strony 330 zł to nie są jakieś kolosalne sumy z drugiej chciałabym nie popadać w paranoje...
Świruje! :(
Migdalove na tym etapie jeszcze nic nie jest przesadzone, to wczesna ciąża ma prawo być nie widać, ja w ciąży tydzień starszej od ciebie miałam dopiero mały pęcherzyk [emoji4]
 
@Migdalove bedzie dobrze kochana, zobaczysz. Ja wiem doskonale przez co przechodzisz i jak teraz jest ci ciezko, sama zawsze powtarzam ze najgorsze jest czekanie i ta niepewnosc i wszystkie emocje jej towarzyszace. Ale nie da sie nic zrobic, trzeba czekac a ja jestem przekonana ze za kilka dni znajda pecherzyk w macicy. Masz zbyt piekne przyrosty bety, sama wiesz ze przy cp sa calkiem inne. Bedzie dobrze.
I rozumiem twoj bol bycia samej na sali, ale mysle ze nawet jakby ktos lezal z toba to nie mialabys ochoty na pogaduszki, wykorzystaj to ze jestes sama, oczysc emocje placzem bez skrepowania, postaraj sie zasnac i odpoczac, zbieraj sily dla malucha bo on tam jest [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
reklama
@Migdalove trzymam za ciebie mocno kciuki [emoji8][emoji8]

Moge do was sie przyłączyć ?? Właśnie ppwoli do mnie dociera to ze dzis zrobilam test i wyszedl taki wynik [emoji4] jestem szczesliwa ale i przerazona mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, tak bardzo jest to wyczekana i wystarana ciaza ze musi byc dobrze [emoji28]
IMG_20180928_074651.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180928_074651.jpg
    IMG_20180928_074651.jpg
    75,2 KB · Wyświetleń: 688
Do góry