reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Odliczam odliczam. Jutro kończymy 37tc [emoji178] w pt wizyta jeszcze i ktg i zobaczymy co dalej. Choc czuje, że niestety nie szykuje sie szybki finał :/ w pon jeszcze musze młodszego mojego odstawić do fryzjera bo z M. to on łysy wyjdzie [emoji23] wole tego dopilnować ;)
Jeeej jak to zlecialo!! Martus Ty juz zaraz rodzisz. Oczywiscie nie zazdroszcze ja po Fifim mam jeszcze traume porodu sn ale jak mi Twoja ciaza zleciala szok!!!
 
reklama
Oj taaak, pamietam te giga wzruszenie wszystkich [emoji7][emoji7][emoji7]

A dziś już skończony 37tc
IMG_5992.JPG
 
Jestem po wizycie moja córeczka waży 1081 [emoji4] niestety nie udało się zrobić ładnego zdjęcia z profilu bo nie chciała pokazać buzki. Będę mieć jakieś zdjęcia po prenatalnych, które mam 30 sierpnia ;) a powiedzcie mi ile wasze pociechy ważyły w 27+4 tygodniu ciąży?:)
 
Jestem po wizycie moja córeczka waży 1081 [emoji4] niestety nie udało się zrobić ładnego zdjęcia z profilu bo nie chciała pokazać buzki. Będę mieć jakieś zdjęcia po prenatalnych, które mam 30 sierpnia ;) a powiedzcie mi ile wasze pociechy ważyły w 27+4 tygodniu ciąży?:)
Super [emoji7] bardzo ładna waga, adekwatna do tygodnia ciąży
Syn tak w 28tc miał podobną wagę.
Nasza Zuzia w 32tc miała 1690.

Ja jutro znów zaczynam 37dc [emoji2]
 
Jestem po wizycie moja córeczka waży 1081 [emoji4] niestety nie udało się zrobić ładnego zdjęcia z profilu bo nie chciała pokazać buzki. Będę mieć jakieś zdjęcia po prenatalnych, które mam 30 sierpnia ;) a powiedzcie mi ile wasze pociechy ważyły w 27+4 tygodniu ciąży?:)
Każdy dzieć na tym etapie już indywidualnie i nie ma co porównywać :) tu masz tabelę centylową i popatrz jakie potrafią być rozbieżności - my wg niej patrzyłyśmy, chyba wszystkie w sumie
Screenshot_20190808-103314_Chrome.jpeg
 
Super [emoji7] bardzo ładna waga, adekwatna do tygodnia ciąży
Syn tak w 28tc miał podobną wagę.
Nasza Zuzia w 32tc miała 1690.

Ja jutro znów zaczynam 37dc [emoji2]
Oo [emoji7] jak ten czas leci! Ja nawet nie wiem kiedy te tygodnie mijają [emoji4] Żeby się nie nudzić zapisałam się na szkołę rodzenia i chodzę co czwartek.
 
reklama
Jestem po wizycie moja córeczka waży 1081 [emoji4] niestety nie udało się zrobić ładnego zdjęcia z profilu bo nie chciała pokazać buzki. Będę mieć jakieś zdjęcia po prenatalnych, które mam 30 sierpnia ;) a powiedzcie mi ile wasze pociechy ważyły w 27+4 tygodniu ciąży?:)

Nasza Tosia w 27+5 miała 1050g :)
 
Do góry