reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Cześć dziewczyny [emoji41]
@martoosia04 jak tam u ciebie?


Powiedzcie mi jakim cudem ten czas tak pędzi? [emoji15] Młoda dziś już 10tygodni [emoji15]
IMG_20190811_145409_879.jpeg
 
reklama
Matko jak te dzieci szybko rosną :o
@Kaamilaaa ale ona ma boska fryzurkę!
@Maliina szybki skubaniec, tylko patrzeć az zacznie raczkować ❤️
@martoosia04 ja już nie mogę się doczekać Twojej księżniczki, piękna ma wagę, ciekawe ile będzie przy porodzie?
@paulina1994 jak on się świetnie rozwija, niby 8 tygodni to duzo, ale nie widać po nim że to wczesniaczek,
Podczytuje Was z doskoku, bo Zośka absorbująca, czasem ma dzień że na macie się świetnie bawi sama, a czasem wrzeszczy że uszy więdną i nic, nawet ręce jej nie pasują. Tęsknię za pracą ale zapadła decyzja o 2 dzidziusiu i startujemy pod koniec roku, dopóki mamy siły i jesteśmy w miarę młodzi, potem może się już nie chcieć :wink:
 
Nasz mały wielki sukces :)

Brawo Filipku [emoji122][emoji122]
Matko jak te dzieci szybko rosną :o
@Kaamilaaa ale ona ma boska fryzurkę!
@Maliina szybki skubaniec, tylko patrzeć az zacznie raczkować [emoji3590]
@martoosia04 ja już nie mogę się doczekać Twojej księżniczki, piękna ma wagę, ciekawe ile będzie przy porodzie?
@paulina1994 jak on się świetnie rozwija, niby 8 tygodni to duzo, ale nie widać po nim że to wczesniaczek,
Podczytuje Was z doskoku, bo Zośka absorbująca, czasem ma dzień że na macie się świetnie bawi sama, a czasem wrzeszczy że uszy więdną i nic, nawet ręce jej nie pasują. Tęsknię za pracą ale zapadła decyzja o 2 dzidziusiu i startujemy pod koniec roku, dopóki mamy siły i jesteśmy w miarę młodzi, potem może się już nie chcieć :wink:
Podziwiam cię że tak szybko chce mieć drugiego maluszka. Ja bym psychocznie nie dała rady [emoji23]

Martoosia ja dzisiaj już mam dosyć. Jest mi tak duszno, pocę się jak mysz, czuje że puchnę z każdej strony. Mała wczoraj tak się wierciła że uciskała mi jakiś nerw i nie aknie mogą i biodro rwało że normalnie płakałam. I jestem wściekła na siebie że cały czas marudzę zamiast cieszyc się swoim stanem :(
 
Natasza cudowna wiadomość ile Zocha ma ?
5 miesięcy, a jak Jasiek? On już pół roku ma?
Brawo Filipku
emoji122.png
emoji122.png
Podziwiam cię że tak szybko chce mieć drugiego maluszka. Ja bym psychocznie nie dała rady
emoji23.png


Martoosia ja dzisiaj już mam dosyć. Jest mi tak duszno, pocę się jak mysz, czuje że puchnę z każdej strony. Mała wczoraj tak się wierciła że uciskała mi jakiś nerw i nie aknie mogą i biodro rwało że normalnie płakałam. I jestem wściekła na siebie że cały czas marudzę zamiast cieszyc się swoim stanem :(
Ania zapomniałam zapytać jak Ty się czujesz, przepraszam, dużo zostało do terminu?
Co do odwagi to ja wszystkim mówię że jest tak źle, że muszę robić drugie, bo potem jak sobie przypomnę jak było to się już nie zdecyduje, no i chcę żeby dzieci bawiły się razem.
 
Jasiek 15 kończy pół roku ale też leń. Lena już dawno raczkowala i siedziala w jego wieku. A on tylko się obraca i podąża za zabawka, pupa ciężko do góry idzie.
 
reklama
5 miesięcy, a jak Jasiek? On już pół roku ma?
Ania zapomniałam zapytać jak Ty się czujesz, przepraszam, dużo zostało do terminu?
Co do odwagi to ja wszystkim mówię że jest tak źle, że muszę robić drugie, bo potem jak sobie przypomnę jak było to się już nie zdecyduje, no i chcę żeby dzieci bawiły się razem.
Nic się kochana nie stało. U mnie do terminu 26dni, ale będzie cc za 3tyg. Samopoczucie zależne od pogody [emoji6]
W sumie masz trochę racji bo wejście kolejny raz w pampersy jak u mnie po 6 latach to nagły szok [emoji23] i fajnie że młoda będzie miała kompana do zabaw

Wiktorka Jaś ma jeszcze czas kobitko na te rzeczy. To że starsza była taka szybka to mi znaczy że brat taki będzie.
 
Do góry