reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziewczyny jakie macie ręczniki? Szukam czegoś fajnego dla młodego.. ale zalezy mi zeby byl delikatny dla mojego atopowca.. dobrze chłonął wode po kąpieli i nie robil sie szybko szorstki po praniu mimo plynow zmiękczających..
 
Ja mam taki jak z mikrofibry z kapturem. Super na basen się sprawdza i w domu też. A inne to takie zwykłe szorstkie z lupilu.
 
Czy któraś kupowala w Reserved spodnie dzianinowe? Fajne bo przypominają legginsy ale jestem ciekawa czy po praniu nie zrobia sie wyciągnięte szmaty..
Zobacz załącznik 1167638

Piłeczki juz czekaja na małolata az wstanie [emoji16][emoji16]
Jak wypadają te spodnie ? Jaki rozmiar brałaś Filipowi ? :) Są dla chudzielców czy raczej nie ? ;)
 
Dziewczyny jakie macie ręczniki? Szukam czegoś fajnego dla młodego.. ale zalezy mi zeby byl delikatny dla mojego atopowca.. dobrze chłonął wode po kąpieli i nie robil sie szybko szorstki po praniu mimo plynow zmiękczających..
Ja już używam zwykłych ręczników :) kupuję w Home&You, ale niestety z czasem robią się szorstkie [emoji1745]
 
Dziewczyny w czym dzieci chodzą zimą ? [emoji85] Pytam pod kątem spodni, takie ponad roczniaki już raczej chodzą w kurtkach i normalnie spodnie/bluza, ale np legginsy są dość cienkie, rajstopy pod spód ? Czy musiałabym kupić śpiworek do wózka ? No ale do auta spiworka i tak nie zabiorę, na spacerze pewnie będzie chciał sam tuptac chociaż częściowo [emoji848] tak samo body zakładacie jeszcze ? Ja ostatnio raz kupiłam w marcu, teraz kiedyś ostatnio chciałam mu założyć jak skończyły się koszulki i zapiąć je to nie lada wyzwanie [emoji848] a buty kupujecie osobno na jesień i zimę ? Igor ma teraz te bobuxy, myślałam, że do końca września/połowa października w nich pochodzi, a później już coś zimowego, trochę szkoda wydawać mi kasę na max 2 msc na jesienne, czy jednak powinnam ?
 
Buty na zimę kupię ocieplane. Zależy jaka będzie jesień. Może adidasy, albo już trzeba będzie botki/kozaki.
Moja będzie chodziła w kombinezonie. A jak nie to body i jakaś kurtka, ocieplane spodnie, albo rajtuzy pod
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny w czym dzieci chodzą zimą ? [emoji85] Pytam pod kątem spodni, takie ponad roczniaki już raczej chodzą w kurtkach i normalnie spodnie/bluza, ale np legginsy są dość cienkie, rajstopy pod spód ? Czy musiałabym kupić śpiworek do wózka ? No ale do auta spiworka i tak nie zabiorę, na spacerze pewnie będzie chciał sam tuptac chociaż częściowo [emoji848] tak samo body zakładacie jeszcze ? Ja ostatnio raz kupiłam w marcu, teraz kiedyś ostatnio chciałam mu założyć jak skończyły się koszulki i zapiąć je to nie lada wyzwanie [emoji848] a buty kupujecie osobno na jesień i zimę ? Igor ma teraz te bobuxy, myślałam, że do końca września/połowa października w nich pochodzi, a później już coś zimowego, trochę szkoda wydawać mi kasę na max 2 msc na jesienne, czy jednak powinnam ?
Osobno na jesien i osobno na zime. Nie miałabym sumienia katowac dziecka teraz ocieplanymi i pocic mu stopki. My teraz wzięliśmy z elefanten i zaplacilam 139zl. Ale na limango kusza promocjami. Czailam sie na geoxy ale nie wiem jak rozmiar wypada i nie chcialam odsylac itp.
Jeśli chodzi o odziez to my pod portki zakladamy rajstopki albo wlasnie kombinezon.
 
Do góry