reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ooo i kolejny roczek już [emoji87][emoji846]


My dziś mamy mmr, ciekawe jaka masakra będzie jak będzie jak zobaczy pielęgniarki i lekarkę...
I ciekawe ile waży [emoji85]
U nas widok nie dziala traumatycznie ale jak sie zbliża do niego to jest juz srednio. Dal popis w piątek. Powodzenia 3mam kciuki.
 
reklama
U nas widok nie dziala traumatycznie ale jak sie zbliża do niego to jest juz srednio. Dal popis w piątek. Powodzenia 3mam kciuki.
Dzięki [emoji854] ja wiem ze będzie ciężko bo Daga boi się obcych ludzi... Ona się boi nawet babci czy dziadka a co dopiero jakichś pań w maseczce. .. [emoji51]
 
U nas też jest lek przed innymi.
Ooo to u nas tego lęku nie ma.. ale np mlody bardzo płacze jak ktos wybuchnie glosnym smiechem.. wiele razy siedzielismy w kilka osob ktos powiedzial cos co spowodowalo nagły śmiech i ten szedł w płacz 🙈
A jak ktos go zaczepia to sie usmiecha i zawstydza ale zaczepia wzorkiem.
 
Ooo to u nas tego lęku nie ma.. ale np mlody bardzo płacze jak ktos wybuchnie glosnym smiechem.. wiele razy siedzielismy w kilka osob ktos powiedzial cos co spowodowalo nagły śmiech i ten szedł w płacz [emoji85]
A jak ktos go zaczepia to sie usmiecha i zawstydza ale zaczepia wzorkiem.
To ja z młodym też nie miałam takiego problemu. Jak np pierwszy raz przyjechaliśmy do teściów to młody po 2 min był sprzedany i nie pamiętał że ma mamę [emoji28] on nawet w sklepie chciał nieraz do obcych ludzi na ręce iść... A to tak też nie dobrze.
Młoda to się nawet boi pan siedzących przy kasie więc zaczęłam z nią chodzić tylko do samoobsługowych żeby uniknąć wrzasku [emoji85]
 
To moja jest dziecko cygan. Uwielbia ludzi i może być z kazdym. No i niestety inne dzieci traktuje różnie :/ Dodatkowo ma chyba bardzo wysoki próg bólu. Na szczepieniach i pobierania u krwi nie płacze, w domu jak się przewróci to musi być konkret żeby ją ruszyło. Ciekawe czy się to zmieni czy już taka bedzie.
 
To moja jest dziecko cygan. Uwielbia ludzi i może być z kazdym. No i niestety inne dzieci traktuje różnie :/ Dodatkowo ma chyba bardzo wysoki próg bólu. Na szczepieniach i pobierania u krwi nie płacze, w domu jak się przewróci to musi być konkret żeby ją ruszyło. Ciekawe czy się to zmieni czy już taka bedzie.
Julka byla istna cyganicha i tez twardzielka.. z czasem sie zmienilo. Ale za to jako niemowle miala takie osoby ze jak zobaczyla to plakala strasznie i nie szlo jej uspokoic.
Filip od początku jest inny.. delikatny.. choc troszkę sie wyrobil juz i nie kazde pukniecie to płacz. Jest cygan ale jak ma wybierac to wybiera mame.
 
reklama
Ada jest taka pół na pół. Przez chwilę zachowuje dystans, tuli się do nas, ale dość łatwo ją do siebie przekonać.
A jak Wasze dzieci bawią się z innymi dziećmi? W sensie takie maluchy potrafią się razem bawić? Ada bawi się, że tak powiem obok, czasami poda jakaś zabawkę, czasami wyrwie i wścieka się jak inne dzieci mają inne zabawki, które nie chcą dać. Generalnie nie jest zainteresowana rowiesnikami [emoji6] zobaczymy jak w żłobku
 
Do góry