reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Hej Dziewczyny,

Jestem mama 8 letniego Chłopca i od 4 miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko :)
Mam jeszcze 4 dni do terminu okresu , ale zrobiłam rano test bo słabo się ostatnio czuje i zobaczcie co wyszło .
Myślicie ,ze się udało ?
Jest tam cień, ale czy on jest na miejscu tego testowego ? Wydaje się blisko drugiej na zdjeciu
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Jestem mama 8 letniego Chłopca i od 4 miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko :)
Mam jeszcze 4 dni do terminu okresu , ale zrobiłam rano test bo słabo się ostatnio czuje i zobaczcie co wyszło .
Myślicie ,ze się udało ?
Jak na moje oko to ta kreska jest zbyt blisko.. ale kto wie? Zrób test ponownie za 2 dni albo jak masz możliwość zbadaj beta hcg. Nie będzie wątpliwości.
 
Ja nie mam miejsca narazie na nowe sprzęty. Właśnie wynieśliśmy dzisiaj 2 wory zabawek i przynieśliśmy to. Ma swoją bazę, ciekawe na jak długo będzie taka radość.
Kilka dziewczyn pokazywało właśnie te baseny z kulkami. Ale nie były dmuchane.
Mąż kupił jej dmuchane łóżko z biedry w kształcie miska. Nawet nie chciała na nie wejść. Także też karton i czeka haha
Ja tych okraglych nie chce basenow bo miejsca duzo zajmuja.. a autobus byl prostokątny dlugi a wezszy latwiej umiejscowic. I ja rowniez juz nie mam miejsca na to wszystko. Moj pokoj jest juz jak klatka i troszke czekam z utesknieniem az maly wyprowadzi sie na swoje 4 sciany 😂😂
 
Tak sobie mysle ze zamiast dmuchanca kupie 200szt piłek i wrzuce do lozeczka turystycznego.. wyjdzie na to samo a sie nie zagrace.
 
Pamietacie jak wygladalo u nas rozszerzenie diety? Ileż problemu bylo cokolwiek podac?
Tak wygląda u nas teraz karmienie łyżka
A tu z dzisiaj kopytka.. to jest początek jedzenia
A tak wyglądał finish
Zobacz załącznik 1165688
Pięknie [emoji106][emoji3]

U nas dziś tak wyglądało, aż w szoku jestem. Wczoraj jadła mało a dziś rano jajecznica z pomidorami, potem pół jabłka, trochę z tubki owocowo owsianej która ja jadłam i teraz na obiad tyle... Brokuły, makaron i pesto z brokułów. Nawet sprzątania dziś dużo nie było [emoji41][emoji12]
Wreszcie mata która kupiłam po jej urodzeniu ma swoje drugie życie :) Zobacz załącznik 1165998Zobacz załącznik 1165999
Jaka zainteresowana[emoji106]
Moja żadne takie rzeczy nie interesują, najlepiej bawi się u brata w pokoju [emoji28]
CollageMaker_20200821_131232464.jpeg
IMG-20200821-WA0004.jpeg
 
reklama
Do góry