reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
1517583036-9c4b83afaa70c7e8-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny 10 dzień cyklu przy cyklach mniej więcej 30 dniowych to faza folikularna , środek cyklu czy faza lutealna ? Bo się całkiem nie znam na tym .

Prolaktyna w normie i tsh dolna granica normy ! [emoji1374][emoji1307][emoji123][emoji1303]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1517583036-9c4b83afaa70c7e8-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny 10 dzień cyklu przy cyklach mniej więcej 30 dniowych to faza folikularna , środek cyklu czy faza lutealna ? Bo się całkiem nie znam na tym .

Prolaktyna w normie i tsh dolna granica normy ! [emoji1374][emoji1307][emoji123][emoji1303]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tsh masz za wysokie, dla starających się nie powinno być powyżej 2 :) na reszcie się nie znam :)
 
Dziewczyny mam tsh 3,350 a norma jest do 4,200 to niby złe mam???


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam tsh 3,350 a norma jest do 4,200 to niby złe mam???


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przy zachodzieniu w ciążę najlepiej jest jak jest 2.5 a w ciąży 2.0 .
Ja właśnie odebrałam wyniki i jest 3.77 za dużo [emoji20]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam tsh 3,350 a norma jest do 4,200 to niby złe mam???


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kurde nie wiem. Niby mówią, ze najlepiej poniżej 2.0 dla staraczek ale skoro lekarz widział wyniki i nic nie przepisal, to na pewno jest w porzo! [emoji4]
 
Do góry