reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Super, sliczny brzusio, my tez taki chcemy!!!
A moja siora dzis urodzila 3 dziecko a ja niby sie ciesze ale mi smutno i zazdraszczam :(
Ja tez tak mam czasami... Ciesze sie ze szczescia innych ale serce w srodku sciska z zalu... No ale trzeba byc silnym, usmiech szeroki i hoop na chlopa to w koncu sie uda[emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez tak mam czasami... Ciesze sie ze szczescia innych ale serce w srodku sciska z zalu... No ale trzeba byc silnym, usmiech szeroki i hoop na chlopa to w koncu sie uda[emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Standardzik! Każda z nas chyba tak ma. Mnie ch*j strzela nawet jak w serialu ktoś zachodzi [emoji23] a co dopiero w realiach [emoji16] No kuzwa taki nasz los.
 
1517417157-8029698d24a30ab3-aaaaaa.jpeg
a tutaj sowa i ksiezyc[emoji4] fotka marna ale maz mi cyknal jak cwiczylam w domu[emoji23][emoji23][emoji23] no i sowie obcial ogon i klucz...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Miss :)
 
Hehe...przypomnialo mi sie jak bylam juz w zaawansowanej ciazy i mialam koszulke z napisem " Miss turnusu, Dom wczasowy Koliber 88" ide sobie przez miasto i slysze pod sklepem od panow co piwko pili : " Eee... miska to turnus sie chyba udał!!!"[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co tam u ciebie w ogóle?
A w sumie to nic nowego, czekam na @ ten miesiac przymusowo bez staran wiec jutro kolezanka sie pewnie zjawi. Podczytuje was czasem i trzymam kciuki ale jakos sie nie udzielam bo bez staran to co tu pisac, mam nadzieje ze do miesiaca beda juz jakies wyniki bo jakos czuje,ze trace tylko czas a moze by sie udalo.
 
reklama
A w sumie to nic nowego, czekam na @ ten miesiac przymusowo bez staran wiec jutro kolezanka sie pewnie zjawi. Podczytuje was czasem i trzymam kciuki ale jakos sie nie udzielam bo bez staran to co tu pisac, mam nadzieje ze do miesiaca beda juz jakies wyniki bo jakos czuje,ze trace tylko czas a moze by sie udalo.
Udzielaj sie Kochana bo im wiecej nas tym weselej[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry