reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mi dziś cały dzień łeb pęka tak chyba migrenowo a nie chce za bardzo nic brać, wzięłam tylko paracetamol ale nie pomógł :( wogole to mam doła jakiegoś, tak chciałam zobaczyć 2 kreski a teraz cały czas myślę że i tak się nie uda i za chwilę@ przyjdzie i mokro mi tam że co chwilę chodzę do WC i sprawdzam. 3 lata starań, 2 biochemiczne, jakoś nie umiem myśleć pozytywnie :( porażka jakaś.

Współczuje Ci i rozumiem. No nic, cierpliwości! Pewnie zaczniesz się cieszyć jak pęknie 12 tydzień. Czekam z Tobą i trzymam kciuki żeby dobrze się tym razem skończyło [emoji8][emoji8]
 
reklama
Współczuje Ci i rozumiem. No nic, cierpliwości! Pewnie zaczniesz się cieszyć jak pęknie 12 tydzień. Czekam z Tobą i trzymam kciuki żeby dobrze się tym razem skończyło [emoji8][emoji8]
Dzięki, kciuki się przydadzą ;) właśnie dzwonili z mojej klinika niepłodności i mnie umówili na USG na 18 grudnia jak na Anglię to super szybko obym dotrwała.
 
Monia ja czułam jakby rozpieranie ale tylko na samiuteńkim początku, ból ale taki nie okresowy.. właśnie jakby mi się macica powiększala, takie rozpychanie.
Potem mi przeszło :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dziś cały dzień łeb pęka tak chyba migrenowo a nie chce za bardzo nic brać, wzięłam tylko paracetamol ale nie pomógł :( wogole to mam doła jakiegoś, tak chciałam zobaczyć 2 kreski a teraz cały czas myślę że i tak się nie uda i za chwilę@ przyjdzie i mokro mi tam że co chwilę chodzę do WC i sprawdzam. 3 lata starań, 2 biochemiczne, jakoś nie umiem myśleć pozytywnie :( porażka jakaś.
Będzie dobrze[emoji8]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@monia36 kochana myśl pozytywnie, edzie wszystko dobrze :*

Ja dzisiaj mam dola, znowu od rana mysli, ze znow pewnie sie nie uda... wiem, ze jak sie nie uda, to bedziemy probowac dalej, bo czas i tak minie, ale ta perspektywa czekania mnie dobija...
 
reklama
A nie miałaś żadnych plamien itp?

W kolejnym cyklu w dniu okresu.
I ostatnio jak dzwigalam to miałam zabarwioby śluz więc płomieniem ani krwawienie tych sytuacji bym nie nazwała

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry