reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Też sobie zmienilam ale cholera nie wiem czwmu mi się bokiem ustawilo haha a zeobione chwile temu jak mi włosy po farbowaniu wyschły

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Same laski ;)
 
reklama
może wreszcie się doczekam mojej wymarzonej POLI z kituszkami[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] Jak będzie polinek to tez bede szczęśliwa byle cale i zdrowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Jak kolega z pracy spodziewał się 3 dziecka, wszyscy byli ciekawi co mi się urodzi, bo miał już 2 chłopców. Zapytany o płeć stwierdzil:
- Jak masz formę na pustak to Ci cegła nie wyjdzie [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]
Ale dla pocieszenia dodam że mojemu bratu się udało, najmłodsza urodziła się dziewczynka.

...marzenia mają wielką moc...
 
Jak kolega z pracy spodziewał się 3 dziecka, wszyscy byli ciekawi co mi się urodzi, bo miał już 2 chłopców. Zapytany o płeć stwierdzil:
- Jak masz formę na pustak to Ci cegła nie wyjdzie [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]
Ale dla pocieszenia dodam że mojemu bratu się udało, najmłodsza urodziła się dziewczynka.

...marzenia mają wielką moc...
Moja przyjaciółka ma dwóch synów. Pod koniec zeszlego roku zaszła w ciążę i się z mężem zastanawiali co tym razem.....a bardzo chcieli mieć córeczkę, no i córa się urodziła :-) starsi bracia baardzo dumni z siostry są

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Ja to juz od czasów gimnazjum wolę zasypiac późno i wstawac późno:p mój M natopmiast na odwrót bo woli zasnac wczesniej i wstac wczesniej hehe

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Do góry