reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To jak tam dziewczynki , jakie plany na dzisiejszy wieczór?

Netflix i Stranger Things 2[emoji7] a potem.... to wiadomo [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

W ogóle to moje testy owu przejdą chyba do historii. Pokaże Wam jaki dziś mi wyszedł:
1509123115-a8ffc6a50d8e1e20-aaaaaa.jpeg


To już jest chyba bez wątpienia pozytyw... te poprzednie były intensywne ale dopiero dziś jak to zobaczyłam to już nie mam pytań. Poza tym w tych poprzednich nawet kontrola była bledsze niż tu. Może były jakieś wadliwe.

O-sza-le-je [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn kture miały monitorowany cykl 8 dzien cyklu pecherzyk 9 mm cykle średnio 28 30 dniowe stymulowanie co sądzicie jak duży powinien być ?? Lekaz stwierdził że naeazie nic się nie zapowiada w pon kolejna wizyta może coś przypisze na wzrost
Ja mialam raz 2 cm a drugi raz 2.5 a teraz to mi nie powiedzial ile tylko zeby dziala czyli byl ok.
 
Obydwie damy radę kochana, zobaczysz! To już postanowione! Przed nowym rokiem będą tutaj same pozytywy! :) mój m pochował mi wszystkie testy owu, psychiczny nawet nie wie jak łatwo kupić nowe [emoji23]
Moj tez powiedzial ze ja swiruje z tymi testami i ze za miesiac mi wyp....oli a ja na tood razu,ze i tak kupie nowe i schowam ;)
 
Netflix i Stranger Things 2[emoji7] a potem.... to wiadomo [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

W ogóle to moje testy owu przejdą chyba do historii. Pokaże Wam jaki dziś mi wyszedł:
1509123115-a8ffc6a50d8e1e20-aaaaaa.jpeg


To już jest chyba bez wątpienia pozytyw... te poprzednie były intensywne ale dopiero dziś jak to zobaczyłam to już nie mam pytań. Poza tym w tych poprzednich nawet kontrola była bledsze niż tu. Może były jakieś wadliwe.

O-sza-le-je [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No dla mnie pozytyw ;)
 
reklama
Do góry