reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochane, mój syneczek. Jutro zaczynamy 22 tydzień (mi się wydawało, ze 23 hehe). Okaz zdrowia. Prawie 400 g, ponad 18 cm :)

Przepiekny!!!!!!!!!!!! :)

@Bulbasek ale juz duzy! Szalenstwo jak ten czas leci!

A ja znow sie za bardzo nakrecilam na luty i sie ostro zrugalam bo za bardzo przezywam to wszystko. Chociaz tyle, ze mi ten remont sporo czasu glowe zajmuje. K ma jutro zrobic ostatnia elektryke [emoji7]i jak zagipsuje wszystko to o matko kochana, nie bedzie juz pylu w calym domu [emoji33][emoji7][emoji173]
Hmm a moze i bedzie bo drzwi musze przygotowac pod malowanie bo jak juz wspominalam, przylaciel K zaoferowal sie ze pomaluje nam wszystkie za darmo!!! [emoji33][emoji7] nawet za farby nie bedziemy placic bo mu zostaly po poprzednim zleceniu. Oł jeah! Nawet nie wiecie jaka to dla nas pomoc finansowa. Zostanie wtedy tylko podloga do kupienia, pomalowanie pokoju dla dziecka (juz wybralam kolor [emoji23][emoji85]) i koniec remontu [emoji33][emoji173][emoji7]
Zostanie jedynie urzadzanie a to juz mozna na spokojnie i powoli robic bo to tak nie przeszkadza jak rozwalona sciana czy cuchnaca farba.

Ale se pogadalam [emoji23] to powinnam pisac na forum murator a nie na babyboom [emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

tez jestem ciekawa kolorystyki :)
My w czerwcu mamy zapnanowane malowanie wiec czeka mnie troche pracy :)


No wlasnie tak tez cos mi sie wydaje ze za cicho i spokojnie tu :) chyba Dziewczyny juz weekenduja :)

A my bylismy dzis u rodzicow, no i powiedzielismy :) Najpierw bylismy u moich i powiem szczerze ze przykro mi sie zrobilo, mama powiedziala no ok to teraz zeby tylko wszystko bylo dobrze i skonczyl sie temat :( U mojego M wiedzialam ze wszyscy beda szczesliwi i od razu najchetniej cala rodzine by obdzwonili! A to tylko powiekszylo moj smutek zwiazany z reakcja moich :/
 
reklama
Przepiekny!!!!!!!!!!!! :)



tez jestem ciekawa kolorystyki :)
My w czerwcu mamy zapnanowane malowanie wiec czeka mnie troche pracy :)


No wlasnie tak tez cos mi sie wydaje ze za cicho i spokojnie tu :) chyba Dziewczyny juz weekenduja :)

A my bylismy dzis u rodzicow, no i powiedzielismy :) Najpierw bylismy u moich i powiem szczerze ze przykro mi sie zrobilo, mama powiedziala no ok to teraz zeby tylko wszystko bylo dobrze i skonczyl sie temat :( U mojego M wiedzialam ze wszyscy beda szczesliwi i od razu najchetniej cala rodzine by obdzwonili! A to tylko powiekszylo moj smutek zwiazany z reakcja moich :/
Nie przejmuj się kochana.ja wiem ze jak zajde w ciążę to wszyscy będą mieć jakieś ale..
U mnie to 3 dziecko więc wyobraź sobie reakcje[emoji30] to nic ja tak pragne dziecka ze mnie to nie obchodzi.najważniejsze żebyś Ty i twój byli szczęśliwi.pokochają malenstwo jak tylko je zobaczą[emoji4] nie zamartwiaj się [emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepiekny!!!!!!!!!!!! :)



tez jestem ciekawa kolorystyki :)
My w czerwcu mamy zapnanowane malowanie wiec czeka mnie troche pracy :)


No wlasnie tak tez cos mi sie wydaje ze za cicho i spokojnie tu :) chyba Dziewczyny juz weekenduja :)

A my bylismy dzis u rodzicow, no i powiedzielismy :) Najpierw bylismy u moich i powiem szczerze ze przykro mi sie zrobilo, mama powiedziala no ok to teraz zeby tylko wszystko bylo dobrze i skonczyl sie temat :( U mojego M wiedzialam ze wszyscy beda szczesliwi i od razu najchetniej cala rodzine by obdzwonili! A to tylko powiekszylo moj smutek zwiazany z reakcja moich :/



Nie przejmuj sie kochana :-*


Ja jestem napąpowanym balonem .... :-)
 
Czy mi sie zepsula aplikacja czy tu dzisiaj jakos cicho?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Weekend. U mnie cisza bo m przyjechał, wiecej chyba nie muszę pisac ;)

Przepiekny!!!!!!!!!!!! :)



tez jestem ciekawa kolorystyki :)
My w czerwcu mamy zapnanowane malowanie wiec czeka mnie troche pracy :)


No wlasnie tak tez cos mi sie wydaje ze za cicho i spokojnie tu :) chyba Dziewczyny juz weekenduja :)

A my bylismy dzis u rodzicow, no i powiedzielismy :) Najpierw bylismy u moich i powiem szczerze ze przykro mi sie zrobilo, mama powiedziala no ok to teraz zeby tylko wszystko bylo dobrze i skonczyl sie temat :( U mojego M wiedzialam ze wszyscy beda szczesliwi i od razu najchetniej cala rodzine by obdzwonili! A to tylko powiekszylo moj smutek zwiazany z reakcja moich :/
Nie smutaj maleńka. Zmieni się, jak sie urodzi. Moze się martwią.
 
ja w sumie wiedzialm ze u mnie mama nie bedzie skakac z radosci ale nie sadzilam ze mnie to tak zaboli. Jakis rok temu jej wspomnialam ze moze by drugie dziecko sie przydalo a ona ze myslala ze u nas juz temat zamkniety :/ wiec nawet m nie mowilam o tym tylko sobie poplakalam i tyle. Zwlaszcza ze ja mam tylko jedna siostre od ktorej nie beda mieli wnukow wiec nie sadzilam ze wystarczy im tylko ten jesden! Za to tesciowie maja juz 6 wnuków i przeszczesliwi bo z jego rodzenstwa tylko my jedno dziecko!
 
@Bulbasek Synek śliczny @Flower nie martw może się faktycznie martwią i stąd ta reakcja ? A tak poza tym nie daj im zepsuć Twojego szczęścia to Twoja radość i najważniejsze żebyś Ty była szczęśliwa moi Twoja najbliższa rodzinka czyli mąż itd. Ja już dawno przestałam sie przejmować reakcja mojej mamy np bo jej zawsze coś nie pasi a mi szkoda nerwów na zastanawianie się o co jej chodzi ☺ lepiej mieć to gdzieś sporo nerwów zaoszczędzisz przy tym a teraz stres niewskazany w Twoim stanie :yes::yes:
 
@Agatusia1 u mnie nie spada poniżej dolnej lini.
@Docia1975 @kotek87 trzymam &&&
@M2b masz tam jakiegos endo???
@Bulbasek piękności [emoji173]

Kurde wkurza mnie bb na telefonie bo mi ciagle kasuje to co napisze.
Lecę z młodym na spacerek póki słońce. Dziewczyny co z dongiem, jak tak słońce świeci???
Kochana tu nie mam [emoji20] ale w lipcu jadę znowu do Polski więc zajrzę do jakiegoś dobrego Endo.
@M2b ja wiem, że może nie wiele pomogę tym co napiszę, ale zachodząc w ciążę z córką ważyłam 98 kg. Ciąża przebiegła ok, tylko ciężko mi było. Zresztą zero wsparcia męża alkoholika ;)
Ja bym się starała schudnąć i jednocześnie starała o ciążę ;)

@Bulbasek suuuuper maleństwo [emoji173]
Kochana ja się naczytalam teraz o skutkach otyłości w ciąży i chyba póki nie schudne chociaż 10kg nie będziemy się starać [emoji20]
@Bulbasek ale juz duzy! Szalenstwo jak ten czas leci!

A ja znow sie za bardzo nakrecilam na luty i sie ostro zrugalam bo za bardzo przezywam to wszystko. Chociaz tyle, ze mi ten remont sporo czasu glowe zajmuje. K ma jutro zrobic ostatnia elektryke [emoji7]i jak zagipsuje wszystko to o matko kochana, nie bedzie juz pylu w calym domu [emoji33][emoji7][emoji173]
Hmm a moze i bedzie bo drzwi musze przygotowac pod malowanie bo jak juz wspominalam, przylaciel K zaoferowal sie ze pomaluje nam wszystkie za darmo!!! [emoji33][emoji7] nawet za farby nie bedziemy placic bo mu zostaly po poprzednim zleceniu. Oł jeah! Nawet nie wiecie jaka to dla nas pomoc finansowa. Zostanie wtedy tylko podloga do kupienia, pomalowanie pokoju dla dziecka (juz wybralam kolor [emoji23][emoji85]) i koniec remontu [emoji33][emoji173][emoji7]
Zostanie jedynie urzadzanie a to juz mozna na spokojnie i powoli robic bo to tak nie przeszkadza jak rozwalona sciana czy cuchnaca farba.

Ale se pogadalam [emoji23] to powinnam pisac na forum murator a nie na babyboom [emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ty nasz kochany Bobie budowniczy [emoji8]
Kochane, mój syneczek. Jutro zaczynamy 22 tydzień (mi się wydawało, ze 23 hehe). Okaz zdrowia. Prawie 400 g, ponad 18 cm :)
Slicznosci [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
Przepiekny!!!!!!!!!!!! :)



tez jestem ciekawa kolorystyki :)
My w czerwcu mamy zapnanowane malowanie wiec czeka mnie troche pracy :)


No wlasnie tak tez cos mi sie wydaje ze za cicho i spokojnie tu :) chyba Dziewczyny juz weekenduja :)

A my bylismy dzis u rodzicow, no i powiedzielismy :) Najpierw bylismy u moich i powiem szczerze ze przykro mi sie zrobilo, mama powiedziala no ok to teraz zeby tylko wszystko bylo dobrze i skonczyl sie temat :( U mojego M wiedzialam ze wszyscy beda szczesliwi i od razu najchetniej cala rodzine by obdzwonili! A to tylko powiekszylo moj smutek zwiazany z reakcja moich :/
Maleńka nie przejmuj się pewnie mama się martwi [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
madziallena31 ja brałam i fakt różnice zauważyłam dopiero chyba po 3 cyklach.. chciałam już nawet przestać brać a tu taka niespodzianka :)
arrow92 my kupując mieszkanie od razu wiedzieliśmy, że mniejsze niż 3 pokoje nie wchodzi w grę i tak ten pokój czeka sobie i mam nadzieję, że niedługo będziemy mieli motywację aby wynieść wszystkie graty i będziemy urządzać piękny pokoik :)
 
@arrow92

Kolor bedzie uniwersalny, pasuje do pokoju dla chlopca i dla dziewczynki :)
Widzialam go na zywo i jest cuuudny. Z dodatkami z kolorze bialym i naturalnym drewnem ahhh [emoji7] i nawet mam juz wybrane obrazki na sciane [emoji85]
1495827239-aaaaaa.jpeg


Rany az sie zarumienilam jak czytalam [emoji16]gdzie ja ksiazke mam pisac, ksiazke sie pisze jak sie ma cos do powiedzenia a ja to mam wrazenie, ze same kocopoly wypisuje [emoji85][emoji23] i serio juz nie raz podziwialam, ze Wam sie chcialo czytac moje epopeje narodowe bo jak sie rozpisze to wychodzi z tego rozprawka jak na maturze [emoji23]tak czy siak, dziekuje za takie przemile slowa! W zyciu bym sie nie spodziewala, ze dostane taki komplement [emoji173]juz 3 razy czytalam i obrastam w piorka za kazdym razem [emoji5]

@Kurcia cicho, za ladna pogoda by siedziec z nosem w ekranie.
Ja teraz siedze z telefone bo leze dbam by plemniczkom bylo przyjemnie :) taki tescior mi po pracy wyszedl [emoji1377]
1495828221-aaaaaa.jpeg


@Flower nie przejmuj sie Kotus, zobaczysz, ze jak zacznie Ci brzuszek rosnac to sie mama nie bedzie mogla doczekac a jak wezmie na rece to sie zakocha na amen :)
Moze z tego dnia wez dla siebie reakcje rodziny meza a reakcje mamy zostaw w poczekalni i wez dopiero ta reakcje ktora Coebie ucieszy. Moze za kilka dni czy tygodni ja dostaniesz i zachowasz w pamieci. Ta dzisiejsza pusc w niepamiec, poczekaj na ta wlasciwa :)

@judytka777 no tak bo 3 to patologia ma tylko [emoji12]a teraz patalogia i chytrusy na 500+

@marc jak jestes balonik to wdechnij sobie troche helu i idz na dwor na spacer sie w chmurach ;)




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Do góry