reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No właśnie mój też cały czas chodzi ze inni mają rodzeństwo a on kiedy?! :)


Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi o to, że nie będziesz miała wtedy jakości wkręcić do pracy, tak? Ehhh, nie wiem co Ci poradzić...gimnazjum będą wygaszac jeszcze parę lat, a może być tak, że uda się dopiero za parę miesięcy. Musisz sobie przemyśleć na co możesz sobie pozwolić... Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu... Ale z jednej strony widzę jak czasem czekanie jest strzałem w kolano, bo im później, tym t trudniej...



Ja się boję bieli [emoji14] zastanawiam się, czy jak jutro nie spadnie, czy nie iść na betę... Co myślicie?



Pokaż testy :) temperatura zazwyczaj spada w owu i po owu rośnie :) może dziś owu :) działajcie!!



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj test już był troche słabszy. Mocna krecha była w sobote.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jak plamienie, to może być implantacyjne, kochana :) spokojnie :) bierzesz dalej dupka, czy jednak nie?


No właśnie mój też cały czas chodzi ze inni mają rodzeństwo a on kiedy?! :)


Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
A mówi, że chce albo brata, albo siostrę, czy bez różnicy mu? [emoji14]


Wczoraj test już był troche słabszy. Mocna krecha była w sobote.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
To myślę, że jak najbardziej owu może być dziś :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wcześniej było cały czas brata i to najlepiej starszego ;) a teraz obojętnie tylko kluci się ze mną o imię dla dziewczynki bo on już wybrał :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehh...i moja córka ciągle dopomina się o rodzeństwo...

A mnie coraz większe zwątpienie ogarnia że nam się uda[emoji20]

Siedzę i myślę-brać to clo i robić drożność skoro plemniki słabe czy nie...kupować te witaminki które jakoś nie pomogły i pchać dalej w M czy nie...wydatek nie mały. A gwarancji poprawy brak...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wcześniej było cały czas brata i to najlepiej starszego ;) a teraz obojętnie tylko kluci się ze mną o imię dla dziewczynki bo on już wybrał :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha, dobry jest :D to jakie imię wybrał? :D mój dla chłopca zaakceptował Marcel, a dla dziewczynki Zuzia póki co :D ale on chce brata, bo mówi, że dziewczyn nie lubi :D on lubi tylko wspomnianą wyżej Helenke i Pole ze swojej grupy, której zresztą co trochę jakieś prezenty robi :D to naszyjnik jej zrobił, to ostatnio taką krowke z Milki jej dał, teraz chce jej bransoletkę zrobić :D

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój syn Gabriel uparl się że dziewczynka ma być Gabrysia [emoji3] [emoji23][emoji23][emoji23]

No to mój ma podobnie, w przedszkolu ma cztery narzeczone w tym parę blizniaczek :) w dzień kobiet rano wstał i powiedział że nie może przecież iść do przedszkola bo nie ma nic dla nich więc rano robiliśmy dziewczynom kartki :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry