reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A jak określają jaki stopień?? Ja też mam, ale gin nigdy o stopniu nie mówił :/.

A można wiedzieć gdzie pracujesz, że taka sytuacja?? U mnie wszyscy wiedzą, że się staramy.

Ja młodego w zimowej kurtce i rękawiczki do przedszkola.
@Lanvin u mnie kolejna @ 20.05 wpisz 9CS. Dzisiaj przyszła z takim impetem, że chyba się wykrwawie. I jeszcze siedzę z angina i gorączką w pracy. Masakra aż mi oczy lzawia.
Dziewczyny czy w pn mogę jeszcze zrobić hormony fsh lh czy będzie za późno? Będzie to 5dc.
Stopień to pewnie jak bardzo jest ona zaawansowana. Ja mam na wypisię że szpitala

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W jakim sensie uwsteczniona? [emoji12]
Moja mamcia tez nauczycielka i ma nas 4 :) a u mnie w rodzinie jest masa nauczycieli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
może byłoby inaczej gdybym kończyła biologię środowiskową, a kończyłam doświadczalną. Tego nie ma w szkole. To już był wyższy stopień zaawansowania, jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności. Dużo pracy ze skomplikowanym sprzętem laboratoryjnym, programami komputerowymi, ciagle grzebanie w najnowszej literaturze anglojęzycznej. Mnóstwo wiedzy i umiejętności, których nie mam jak wykorzystać ani rozwijać. W tym roku mam zamiar doktorat obronić.
 
może byłoby inaczej gdybym kończyła biologię środowiskową, a kończyłam doświadczalną. Tego nie ma w szkole. To już był wyższy stopień zaawansowania, jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności. Dużo pracy ze skomplikowanym sprzętem laboratoryjnym, programami komputerowymi, ciagle grzebanie w najnowszej literaturze anglojęzycznej. Mnóstwo wiedzy i umiejętności, których nie mam jak wykorzystać ani rozwijać. W tym roku mam zamiar doktorat obronić.

Loo jak ja Ci zazdroszcze doktoratu! Powodzenia zycze. Ja kuzwa wyjechalam do piep*zonej Holandii i na tym skonczyla sie moja formalna edukacja. Polowe czasu na terapii idzie mi na probie pogodzenia sie z aktualnym stanem rzeczy :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ,
Ależ tu skrobiecie:d nie wiem czy za wami nadaze.
Lanvin ja jestem goska, termin a
@ok 10 maja. Lat 30 , drugie dziecko , pierwszy cykl staran.
StorAnia myślę że sama musisz rozważyć wszystko. Dużo starsze kobiety rodzą zdrowe dzieci. Fakt nigdy nie wiadomo ale przecież są badania różne itd. Trzymam kciuki żebyś sobie wszystko poukładala.
Dirsy gratulacje :)
Miffi04 u mnie niby endometrioza 4 stopnia ale nie chce mi się w to wierzyć. Chyba że mój lekarz zdziałal cuda podczas operacji bo inaczej tak szybko bym nie zaszła w pierwszą ciążę.

U mnie dzisiaj 8 dc. Staramy się od 6 bo ja mam chyba wcześniejsze owulacje. Tak samo było przy pierwszej ciąży. Od wtorku boli mnie jajni i coraz więcej śluzu się pojawia. Temp nie mierze. U mnie trochę trudniej teraz to ogarnąć bo jestem w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji. Także nawet nie wiem dokładnie kiedy będzie @. Tak czy siak ostro działamy:)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Dopisałam Cię :)

Powodzenia :) Ja odstawiłam anty w październiku, to teraz mam dopiero 4 cykl od października, masakra. Oby u Ciebie wróciło do normy szybciej.
 
reklama
Lanvin u nas zleceniem lekarza było żeby się starać tuż po odstawieniu. Ciężko trochę bo nawet nie wiem jakie cykle będę miała. W każdym razie działamy. Czuję się jakbym miała mieć owulke ale zobaczymy.
Pszczółka 29 powodzenia życzę :) fajna taka duża rodzinka :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry