reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Lanvin dzień dobry! [emoji4]. Więc tak Agnieszka @21.04 staram się o drugą dzidzię 33 cykl starań

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
A ile masz lat? Dopisałam Cię [emoji4]

@Bulbasek, no muszę porozmawiać, ale też nie wiem kiedy mi się uda, bo starsze dzieci chodzą do oddziału przedszkolnego przy szkole, a że teraz przed świętami będzie mniej dzieci, to od jutra idą na kilka dni do budynku maluchów, a tam wszystkich pań noe będzie, ale jak nie teraz, to po świętach porozmawiamy...

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Bulbasek myślę że masz racje. Lubi robić zadymy i tyle. Gdzie się nie pojawi tam fermentacja zachodzi hehe.
Ja na święta oczywiście schabik. Zrobię też jajeczka faszerowane z buraczkami no i rybkę po grecku. Wiem że to nie te święta ale mam chcice i musi być. Ciasta kupię bo przy małym jakoś nie mam siły się babrać jeszcze z tym. Na szczescie mam pod bokiem sprawdzoną cukiernie.
 
A ile masz lat? Dopisałam Cię [emoji4]

@Bulbasek, no muszę porozmawiać, ale też nie wiem kiedy mi się uda, bo starsze dzieci chodzą do oddziału przedszkolnego przy szkole, a że teraz przed świętami będzie mniej dzieci, to od jutra idą na kilka dni do budynku maluchów, a tam wszystkich pań noe będzie, ale jak nie teraz, to po świętach porozmawiamy...

qdkkj44j6bi2vbec.png
Jeszcze 36 [emoji4]dziękuję! [emoji8]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Temperaturę mierz od początku cyklu, nie od końca, bo nic z tego nie będziesz wiedziała :) Nie wiesz jaka jest Twoja temperatura bazowa.

@Koraaa chciałaś być w tabeli, ale nie podałaś danych. Podaj proszę :) Jeśli jeszcze kogoś nie ma, a chciałby być, niech pisze, póki mam dostęp do kompa :) A tutaj tabelka:


Zobacz załącznik 802392

To ja poproszę do tabelki
Ewelina 36 lat trzecie dziecko 5cs następna @9maja


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry