reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny, jesteście Kochane. Co ja bym bez Was zrobiła :* zdarzyły mi się ostatnio plamienia 2 dni przed @@ Ale to było z 17 dpo więc to na pewno nie była implantacja. Teraz liczyłam.
U mnie w tym cyklu, szczesliwym 17dc mialam plamienie, zastanawialam sie o co chodzi. Dwa dni pozniej beta zero, cztery dni pozniej w gore :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Matko Spark to straszne!
Gdzie tak niebezpiecznie?
Mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie, tule was oboje.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Ja ze Śląska, u nas nie ma tak niebezpiecznie, nie słyszy się o wielu takich akcjach, naprawdę. My chyba zwyczajnie pecha mamy :/ i jeszcze to jedno miejsce właśnie, zero oswietlenia, jakieś krzaki, to sprzyja takim sytuacjom :/ dllatego kazdemu odradzam chodzenie tamtędy bo różnie to bywa.
 
Dziewczyny witam się z rana. U mnie ból brzucha, jak na mega @ niestety. Wszystkie inne objawy miesiaczlowe tez sa :(, chyba zostało mi tylko na nią czekać.

Napisane na ASUS_Z00AD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mnie ogarnęła jakaś frustracja na te starania a to dopiero 3 cs [emoji35] Wiem, że to krótko ale nerwy mam bo ciężko jest cokolwiek zaplanować żyjąc tak z cyklu na cykl ... czy też macie takie odczucia czy mnie to tylko tak wkurza ?
A już nie wspomnę o dniach przed testowaniem ... [emoji30]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
Ja też zaczynam już mieć dość. Dopiero 4 prawdziwy cs( 10cykl bez zabezpieczenia) a tu jeszcze mąż mnie mega dziś wkurzył... Dziś powinna być owu więc rano zaczynam się do niego przytulać a on , że wieczorem bo jest śpiący...... No szlak mnie trafi. Wieczorem, tzn ok 24 wraca z pracy, może być za późno...... Ryczeć mi się chce. Mam nadzieję, że wczorajsze przytulanki dadzą radę, bo mam takiego nerwa na niego, dlatego dobrze, że zaraz ide do pracy i nie będę go ogladac:cool2:
 
Ja też zaczynam już mieć dość. Dopiero 4 prawdziwy cs( 10cykl bez zabezpieczenia) a tu jeszcze mąż mnie mega dziś wkurzył... Dziś powinna być owu więc rano zaczynam się do niego przytulać a on , że wieczorem bo jest śpiący...... No szlak mnie trafi. Wieczorem, tzn ok 24 wraca z pracy, może być za późno...... Ryczeć mi się chce. Mam nadzieję, że wczorajsze przytulanki dadzą radę, bo mam takiego nerwa na niego, dlatego dobrze, że zaraz ide do pracy i nie będę go ogladac:cool2:
My właśnie też się poklocilismy w owu ... wiem, że trzeba i cały dzień się dostosowuje pod to a to dalekie jest od spontanu ... mimo, że mój M chce to ciężko nam to napięcie znieść czasami .... i ja mam tego juz dość, bo nic pozytywnego to nie wnosi do związku.
Rozum mówi 'daj na luz' a serce marzy 'a może teraz się uda' :/ i taka wewnątrzna walka mnie juz dobija, no i mój M czasem dostaje odlamkiem ...

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
Dziewczyny Kochane... od 4 dni mam tą wyższą temp ciala. Teraz wchodzę do wc a tam śluz 2 krople spadły takie różowe a na papierze 2 niteczki krwi jak włoski w jasnym sluzie. Czy to @@@ już??? To niemożliwe. :( wg kalendarzyki wczoraj (+- 3 dni) implantacji zarodka miała wystąpić...
Brzmi obiecująco Jak dla mnie wyglada na implantację wiec zaciskam kciuki i czekam na dobre wieści
 
Do góry