reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

Ja wracam do domu padam na twarz moze obejrzę małych gigantów :D
Na ci jest ten inofem czy inofolic? Ktos mi o tym mówił
A bierzecie jakies witaminy? Albo Wasi Panowie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
[h=3]Objawy zespołu policystycznych jajników[/h]Gdy stwierdzisz u siebie kilka z wymienionych objawów, nie zwlekaj i zgłoś się do ginekologa.
  • Nieuzasadnione tycie (zwłaszcza w talii).
  • Skąpe lub nieregularne miesiączki.
  • Nasilony trądzik - także na klatce piersiowej, plecach.
  • Nadmierne owłosienie na twarzy, udach, pośladkach, plecach.
  • Przerzedzone włosy (tzw. zakola).
  • Nadciśnienie.
  • Podwyższony poziom cukru we krwi.
  • Mikrotorbiele w jajnikach (widoczne podczas USG).
  • Kłopoty z zajściem w ciążę.
 
Ja biorę folik i mężuś rownież, podobno kwas foliowy u mężczyzn dobrze wpływa na ruchomość plemników :)
 
Ja biorę folik i mężuś rownież, podobno kwas foliowy u mężczyzn dobrze wpływa na ruchomość plemników :)

Witaj;) oo, nie mialam pojecia o dzialaniu foliku na mężczyzn;)

A u mnie cos dziwnego. Rano dostalam@, wydawalo mi sie bardzo obfita bo po 2 godz zmieniajac tampona jeszcze po nim sporo wylecialo... kolejny zmienilam po kilku godz (bieg zakupowy z Mlodocianym), troche sie zeszlo i nie dosc ze nie czulam dyskomfortu, nie przecieklo, to taki byl...jak pod koniec okresu(a tu po kilku godz biegania i wysilku!). A od 3 godz mam podpaske, na noc...a ona czysta. O co chodzi?? piersi bola tylko jak dotykam, nie sa juz nabrzmiale ale zylki tak samo, ciagle widoczne, brzuch normalny (na poczatku okresu raczej wzdety troche byl ), pobolewa czasami... zobaczymy jak jutro ale nigdy pierwszy dzien taki nie byl. Co 3 godz max musialam zmienic tampona bo az mnie bolało.
 
PioMar czy to aby napewno @? Skoro nigdy wcześniej tak nie miałaś to może to jest tylko krwawienie w ciąży i zbiega się z @. Robiłaś jakiś test niedawno? Trzymam kciuki aby to jednak nie ta wredota
 
Od nas goście dopiero pojechali i jestem padnięta. Powinniśmy dziś działać, ale chyba nie damy rady:( nie lubię gdy tak się długo siedzi bo przez to Kasia nam jeszcze nie śpi i jutro cały dzień będzie na wariackich papierach. Ale mój mąż nie potrafi odmawiać:confused: no dobra wyzalilam się i idę pod prysznic. Sweet Dreams mile Panie:p;)
 
reklama
Witam niedzielnie :)
Tez czytałam o "dobroczynnym" dzialaniu kwasu foliowego na plemniki faceta. Mojemu juz zapowiedzialam, ze bliżej starań będzie lykal i nie ma nic przeciwko :)
 
Do góry