reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

Cześć Dziewczyny :) Ale dziś ponura niedziela :( Maa wstała po 6 ale leży jeszcze w łóżeczku zjadła śniadanko i zaczyna brykać. Dziś do pracki na 14.00 tak mi się nie chce w niedziele wychodzić :no:

niewiedziałam że na facetów działa kwas oliowy :D jak sie traz nieuda to następnym cyklu mój m bedie brał :p

miłej niedzieli :-D
 
reklama
Kasik a u nas coraz bardziej szaro i ponuro :( mała chce na dwór ale nie chce jej brać bo tak coś kapie z nieba co chwilke :(
Odliczam dni do 30 kiedy to @ ma przyjśc i mam nadzieje że sie z nią pożegnam n najbliższe miesiące :p :)
 
PioMar czy to aby napewno @? Skoro nigdy wcześniej tak nie miałaś to może to jest tylko krwawienie w ciąży i zbiega się z @. Robiłaś jakiś test niedawno? Trzymam kciuki aby to jednak nie ta wredota

Jak wstawalam w nocy do Mlodego to cos tam polecialo, pozniej do rana czysto a teraz jakby normalny okres. Ale juz tampax bo ja tez do pracy, wiec ciezej mi na biezaco ocenic ale to nie plamienie. A z ciaza ono mi sie kojarzy. To jest zwykle krwawienie, takie chwilami az leje, ktore ustalo po poludniu.

Ja juz trzymam kciuki za dziewczyny co czekaja na @, niech nie przychodzi! Daje mezowi folik, niech lyka i zaczynamy staranka tuz po @ i czekamy znow:)

Milego dnia!:)
 
Test robilam wczoraj rano, jak sie okazalo tuz przed @. Ale mierzylam temp po przebudzeniu i nie spadla, byla taka sama jak przez wcześniejszy tydz, dlatego zrobilam... negatywny. A za kilkadziesiąt minut @:/
 
Piomar czyli niestety raczej normalna, wredna @.. tylko wczoraj jej sie cos zblokowalo.. moze przez wysiłek własnie.
Karola oby tak bylo właśnie :*
 
Apropo wstrzymania okresu to ja pamiętam kiedys miałam taka akcje.. szykowałam sie na kolezanki wesele, podswiadomie czułam, ze dostanę @, planowo mialam dostac w poniedziałek po weselu, ale oczywiście w sama sobote w poludnie mnie zalalo. Czułam sie malo komfortowo. Ale okazalo sie, ze na cala noc i na poprawiny mi sie wstrzymalo, leciało tyle co prawie nic a w pon.przybombilo. miala wyczucie wredota ;D
 
Ostatnia edycja:
Witam w ładna/ nieładną niedziele.
Szybki spacer z psem posprzątać i isc do pracy ale jeszcze 6 dni i mam urlop zaraz po urlopie mam dostac @ wiec licze ze juz sie urlopik przedłuży zwłaszcza ze od kwietnia ma mi sie wszystko pozmieniać w pracy ;(
Miłego dnia
 
co tu taka dzisiaj cisza??

annam najgorsze są zmiany :/ ja pracuje w sklepie i ciągle są zmiany :( do tego już zaczął się szał przedświąteczny :/ ludzie robią zapasy jakby koniec świata miał być :/ obiadek zjedzony i zbieram sie do roboty :baffled:

Cześć i do jutra :-)
 
reklama
hej:)
Na razie was podczytuje:)
Myślę ze dołączę jak uporam się z wynikami...
Mam tylko pytanko, czy któraś może ma problemy z tarczycą,leczy się na tarczycę?
miłej niedzieli:)
 
Do góry