reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Ja mam jeden na mały i delikatny i często zakrywają go włosy bo jest na karku
2 zrobiłam jak straciłam pierwsza ciaze 2 gwiazdki na stopie jest maleńki i biały. Niestety moje ciało odrzuca biały tusz i bardziej wyglada jak blizna hehe
 
jeśli chodzi o umowę zlecenia to kodeks pracy wcale ich nie obowiązuje, bo to nie jest umowa o pracę a umowa cywilno-prawna więc podlega tylko kodeksowi cywilnemu, dlatego nie ma tu czegoś takiego jak czas pracy, minimalne wynagrodzenie, urlop itp.
 
Witam się sobotnio ;)
Ewel- super, że beta rośnie:)
Lady Agnes- zdrówka dla was :*
Miałam dziś drugi monitoring pęcherzyk dominujący ma 19mm dostałam zastrzyk na pęknięcie i w ciągu 48h ma wystąpić owulacji. Strasznie wcześnie w tym cyklu. Byłam dziś tez z Kasią utopić marzanne;) wiosna zawitała, zima odchodzi precz i powiem wam, że z nową nadzieja patrze w przyszłośc. Ja nie mam żadnego tatuażu nie podoba mi się to, ale za to mój R ma:) szaleństwa młodości jak to teraz określa;) Wieczorkiem mamy gości wiec idę odgruzowac kuchnie i zrobię jakieś przekąski. Miłego weekendu:)
 
Ostatnia edycja:
Malinka super ze urosły wiec niech pękają teraz :)
Moj P tez nie ma tatoo twierdzi ze sam sobie nie zrobi a jak ktos by mu cos spitolil to byłby wq...
 
Witajcie wieczorkiem. To był ciężki dzień, dużo sprzątania, wietrzenia, prania i prasowania, ale już wieczór a teraz kapanie i relaks :-)
 
witajcie,widziałam ze piszecie o tatuażach ja mam dwa i marze o trzecim większym-na biodrze:-) dzień do du..y w pracy,potem mój mnie wkur..ał masakra!!!!!jeszcze jakos mi smutno,chciałabym już być w ciąży a tu ciagle nic zaraz dopadnie mnie depresja:-(w szkole zagłosci ajjćć:sorry2:,lece zrobić naleśniki tak mam chec
witam nowa staraczke
 
reklama
Ania współczuję :-(,a jutro chociaż masz wolne? Moni ja też bym chciała ale najwidoczniej wszystko w swoim czasie...widzę że w tym samym czasie będziemy testować ;-)
 
Do góry