reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Hehe to masz wesolo!

Ale pogoda za oknem... Ja chce sloneczko!!!
Dzis zaczely mnie pobolewac piersi. Czy to znak, ze owu nadchodzi? Ciekawe co dzis test pokaze :-)
 
Madziolina codziennie. Mogę policzyć na palcach noc która przespi cała w łóżku. Codziennie wieczorem mowie żeby dala mi się wyspac i spala cała noc u siebie, odpowiada ze spróbuję :) ale właściwie ja też chodziłam dość długo, chyba do 7-8 roku życia i czasem mama mnie wyganiala. Nie mogłam tego zrozumieć :) terax rozumiem ;) ale z własnego doświadczenia nie wyganiam ;)
 
Mi też ogrodu brakuje. Dlatego niedługo ruszamy z budową. Teraz jesteśmy na etapie zbierania zezwoleń. Mąż wychował się w bloku i nie miał ciśnienia na dom ale mi tego brakowało.
 
reklama
No ja tez sobie nie sobrazam mieszkac w bloku ale moj by chcial do bloku dla tego lenia w domku za duzo roboty bo wiecznie cos trzeba robic a to w domu a to na placy. Wiecznie sa klutnie o koszenie grabienie czy odsniezanie
 
Do góry