reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Spróbuj może zrobić ten z rosmann o którym chyba kamilove pisała. Tam ponoć jest więcej barwnika. I wczoraj jedna dziewczyna miała cień cienia a na tamtym ładna kreseczek.
 
reklama
Nie wytrzymałam. Od 4 nie śpię i biję się z myślami.
Zrobiłam w końcu ten test. Druga kreska wyszła taka bardzo jasniutka. Prawie niewidoczna. Teraz rozumiem ten cień cienia.
Jakie jest prawdopodobieństwo że mnie test oszukał?

Rok temu jak byłam w ciazy to 3 dni po spóźnionej @ ze złością zrobiłam test wyszedł taki jak twój moja położna kazała zrobic drugi to zrobiłam 3 kazdy z innej firmy na 2 była kreska widoczna minimalnie na 3 wcale na drugi dzien kolejny test rak samo, poszłam na bede bylsmw ciazy. Ale ha chciałam test na pamiątkę 5 dni po @ nadal ledwo widoczna kreska. W aptece juz mu nie sprzedawali testów. Każda ciąża jest inna.- a testy sa rożne. Na spokojnie jak wyszły dwa to dobrze moze ciaza jedt np 2-3 dni krótsza i dlatego tak jest?
 
Enej miałam. Wczoraj tak samo test zrobiłam Pink test i cień ze ledwo co widać Ale był kupiłam z Rossmann i piękną kreseczka więc kochana rób:)))
 
Enej facelle z rossmana polecam jak Natalia i Kami jest za 5zl w promocji i szybko wychodzi.
Nie sądzę żeby test oszukał:)) rób kolejny i czekamy na wiesci
 
Rób bo się będziesz stresować a tak rozwiejesz wątpliwości ale ja jestem pewna ze wyjdą ładne 2 kreski. Na moim pierwszym Pink to ciem zniknął nawet po 5h a na innych jest ładna druga kreska.
 
Wiem ze prawie godzinę po to się nie sprawdza ale nie mogłam się powstrzymać i są dwie grube kreski... wcześniej jak sprawdzałam nigdy nie wychodziła druga. .
To chyba znaczy że mogę mieć nadzieję. A czy ten test z rossmanna mogę zrobić w południe?
 
reklama
Do góry