reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Chciałabym aby w tym cyklu mi sie udało, bo 11 kwietnia mam ur i byłby super prezent (termin nast. @ 20.03.) Claudia i to tez bedzie mój 3 cs.

ALe jak narazie @ jeszcze jest (8dc).
 
reklama
EDYTKO a zdolny do potengi entej :-D
CLAUDIA, to ładna beta. oby tak dalej.

Ja zastanawiam się czy nie testować już ok 4 marca. to by było 12dpo. No i pierwszy termin możliwej @. Bo jeżeli prawdą jest że faza lutelna jest względnie stała to już wtedy powinnam mieć @.
Castagnus dalej w akcji.
Biore go to cycochy nie powinny boleć a ja już tak pożądnie to trzeci dzień mnie bolą.
To nie jest w sumie ból tylko wrażenie takiego pieczenia, rozpierania od środka i jak rozmasuje to na chwilę ulga.

W pracy częściej przez to do WC wychodzę by rozmasować.
Jak się zapytał ktoś co tak ganiam to powiedział sarkastycznie żeby się odwalili i nie dopytywali, że sex na świeżym powietrzu i pęcherz przeziębiłam. W pracy przebieram się w firmowe ciuszki ekspresowo by nikt nie zauważył że piersi ledwo w staniku się mieszczą i pod prysznic też tak szybko w koszulce i ściągam cycochy w środku by nikt nie widział, bo a nóż którać wścipska dopatrzy się ze większe i zacznie się dopytywanie.

Zrobiłam PIT, 550 zeta mamy do zwrotu. Jak fajowo.
Odpowiedź to AHA.
 
Ja tam poczekam do pn, to termin @ to powinno wyjsc, ale Claudia jest moja nadzieja, bo ja tez zadnych objawow, nawet najmniejszego, tylko teraz sie chorobsko przyplatalo

Madziolina ja poprzednia ciaze tez rozpoczelam grypa dlatego kiedy nie mialam @ myslalam ze to przdz chorobe a tu pyk moja choroba ma prawie 3 lata.
Wiadomo byle donosic byle zdrowe dziecko ale chcialabym teraz dziewczynke
 
Hej jestem tu nowa ale troszkę poczytalam i gratuluje wszystkim :) mój termin @ wypada 3marca ale mam nadzieje, ze nie przyjdzie :) poza tym mam dziwne uczucie ze tym razem się udało :)
 
Kotek to zycze ci tak cudownego prezentu w postaci ujrzenia II kreseczek ;-)

Jolasia to w pon mozesz zatestowac z dziewczynami ,a casangus na co jest ? co do zwrotu super taki zastrzyk gotowki zawsze mozna w cos zainwestowac :tak:
 
My tak mozemy sobie gdybac, eh ja tam sie przeziebilam, bo bylam u tesciow, a tesciowa chora byla wczesniej to pewnie wirus szalal ;-)
Czy dzis te co mialy testowac to testowaly?
Wszystkie? Jesli tak to marne wiadomosci, te ktore za wczesniej testowaly to dawajcie w pon!
 
reklama
Ja tylko napisalam ze to dobry znak ,nie wszystkie co sa przeziebione to sa w ciazy ,ale w wiekszosci przypadkow tak jest ,u mnie tez podobnie bylo ...bo na poczatku ciazy organizm jest oslabiony i wirusa mozna szybko zalapac ,Kami miala podobnie zatestowala bo chciala wziasc lek ktorego w ciazy nie mozna brac bo byla przeziebiona
 
Do góry