reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

4 :) dodam że mam zespół policystycznych jajników co może trochę utrudniać zajście ale jestem dobrej myśli :) dotąd spóźniał się max 3 dni, a dzisiaj to już 10
 
reklama
Co rusz to mam wizytę, od tej miesiączki miałam leczyć się hormonalnie a przyszło co do czego to miesiączka stwierdziła że sobie jednak nie przyjdzie. Wizytę mam w poniedziałek. Oczywiście jak każda kobieta pragnaca dziecka wyszukuje u siebie objawów ale to powoli mnie wykańcza
 
Płakać mi się chce, straszna przykrość dziś mnie spotkała. Byliśmy w sklepie i był taki wredny stary facet. Nikt go tu nie lubi, bo ludzi obraża i już pół wsi go do sądu chciało dawać. Mówi do Tomka, że mnie spasl i jestem tlusciochem! A ja mam tylko nadwage, nie jestem mega gruba. Nerwy mi puściły i powiedziałam mu, że jest głupim c.h.u.je.m! Czaicie to?! I jak tu mieć szacunek dla starszych :-/
 
reklama
Taka natura kobiety niestety :/ w tam tym roku od stycznia do czerwca, trzy razy w szpitalu byłam z bólem w podbrzuszu, lekarz mówił zapalenie jajników... A co się okazało to była choroba nie do wyleczenia i mecze się z nią, pewnie już wtedy zaczęłabym się leczyć a tak to dopiero teraz i to jeszcze nie bo okresu brak.. Masakra
 
Do góry