reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

Hej :)

dawno nie pisałam, ale Was podczytuję czasami :) teraz trochę mniejsza produkcja tu jest to można nawet nadążyć ;)

Lux trzymam kciuki i mam podobne zdanie, że lepiej z testem poczekać, zawsze to mniej stresu, a na tym etapie już nic nie można zmienić tam w środku ;)

kamilove ale niespodzianka u Ciebie z tymi II kreseczkami :D gratuluję i oczywiście kciuki za betę zaciśnięte!

U mnie z nowości... odstawiłam małą od cycka i czekam aż mi @ wróci (albo i nie...) i będę się mogła jakoś sensownie już starać o dzidzika. Póki co jeszcze hormony chyba nie wróciły do normy... coś tam pobolewa, pika, przestaje i takie tam. Jutro umawiam się do gina na za jakiś miesiąc, bo wtedy już mam nadzieję w którąś stronę się to wyjaśni :) Powodzenia wszystkim :)
 
reklama
Lux, trzymam kciuki ;) i najlepsze życzenia dla solenizanta!

Byłam u ginekologa dziś wypytać się i kazał przez 3 miesiące robić test owulacyjny, jak będzie owulacja to wszystko jest w porządku i powinnam zajść w ciążę. Teraz zastanawiam się nad wyborem lekarza (Trójmiasto)
 
Ja w międzyczasie kończę studia i szukam pracy z umową o pracę, bo teraz mam zlecenie i niestety nic mi nie przysługuje :(
 
Tylko to nie jest biochemiczna. A bardzo wczesne poronienie jak wychodzi kreska. Do biochemicznej dochodzi praktycznie w każdym cyklu ze starankami i z tego co mi w szpitalu mówili to to jest nie do wykrycia. I nie rośnie wtedy hcg bo nie ma zagniezdzenie.


Moja beta 221 :D jestem najszczesliwsza na świecie.

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
reklama
Do góry