reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Witam Was bardzo serdecznie. Nieśmiało chciałabym się przyłączyć. Jestem już mamą trzylatki i choć zarzekałam się, że będzie jedynaczką to jednak instynky bierze górę ;) Można tu z Wami przycupnąć?
 
Witajcie:) widze, ze watek dziala pelna para:) u mnie dalej nic. Emka moja przyjaciolka zaszla jak karmila mlodego a nawet okresu po ciazy nie miala;)
 
Witam Was bardzo serdecznie. Nieśmiało chciałabym się przyłączyć. Jestem już mamą trzylatki i choć zarzekałam się, że będzie jedynaczką to jednak instynky bierze górę ;) Można tu z Wami przycupnąć?

Pewnie ze mozesz ,co prawda malo ostatnio zagladam ale postaram sie czesciej bywac :tak:
 
Kobietki mam problem o toz zapisalam do lekarza i itp. ale nie moglam zajsc w ciaze 5.5 roku i @nie regularna i tutaj jak 3 dni temu dla siebie rano zrobilam test i co 2 szczesliwa mysle sobie zrobie na dzien dziecka 2 i beda rowne 2 bordowe a co wyszlo prawie nie widoczna czyli co zamarla:zawstydzona/y: 3457934ddb1fbf7a2a247ec31a4e2883,62,37.jpgr79k0g.jpgczasem brzuch poklowa ale @ brak co myslicie zala mie sie chyba:zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • 3457934ddb1fbf7a2a247ec31a4e2883,62,37.jpg
    3457934ddb1fbf7a2a247ec31a4e2883,62,37.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 376
  • r79k0g.jpg
    r79k0g.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 103
reklama
heh, dokopałam się do watków sprzed 6 lat. się wzruszyłam. 19. 06.2009 się dowiedziałam o ciąży :). ciekawe czy czerwiec tym razem będzie szczęciliwy :)
 
Do góry