reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

O jejku dziewczyny nie martwcie się proszę, takie szczęście w końcu, a Wy się zamartwiacie, musi być dobrze. To jeszcze tak wcześnie.! Przeciez zupelnie niedawno to byl osobny plemniczek i jajo :-)
Poproszę mnie wciągnąć na listę ponownie. 4 cs - @27.06
 
reklama
Nie dziekuje ;-))
Animka cześć nie znamy się jeszcze :-)
Dziewczyny a są ktores badania które się powinno jak najszybciej wykonać w ciąży? Mam na myśli, czy jesli sie czeka z pierwszą wizytą do gin np. do 6go tygodnia ciaży to bardzo źle? Bo wiadomo ze wtedy i badania się robi późno (chyba). Ja bym wolala nie lecieć tak natychmiast.
 
Balladyna moim zdaniem nie ma takich badan, spokojnie mozna poczekać. A jak juz chcesz sobie cos na wlasna reke zrobić to morfologie :)
Ja w pierwszej ciazy mialam taki zestaw na start morfo, hbs, gr krwi, glukoza, mocznik, kreatynina, aspat, alat i toxo.
 
Balladyna jeśli tylko nie będzie innych wskazań to chciałabym iść do gina dopiero w 7 tyg. U mnie to były niepotrzebne stresy i mój gin sugerował, że nie ma potrzeby tak wcześnie. No chyba, że coś się będzie działo to wtedy w te pędy polecę. O tyle mam dobrze, że mój gin przyjmuje 3 razy w tygodniu jakieś 600m od mojego domu. I nie trzeba się umawiać, tylko się przychodzi, siada i czeka.
 
Dzien dobry kochanienkie :*

Kurde zważyłam sie dzisiaj . I znowu musze przejść na detoks cukrowy;). Masakra z ta waga

Pysia doskonale Cie rozumiem.. przechodze aktualnie traume po tym jak sie zaważyłam :/ musze cos ze sobą zrobić bo juz patrzeć na siebie nie mogę..najgorsze jest to, ze jestem totalnie nie wytrwała i niedlugo potrafie wytrwac w jakims postanowieniu :(

Madziulka kochana nie martw sie.. najwidoczniej bylo za wcześnie na usg.. nie zamartwiaj sie na zapas. Będzie dobrze. I gratulacje przedłużenia umowy :)
 
reklama
To zrób sobie takie postanowienie żeby wytrwać. Np. Zawsze bede zjadac ziemniaka mniej;). A nie ze wcale. Ja jestem raczej szczupla ale wpadlo mi tak 5 kg. I jak nie ogarnę to zara będzie juz dużo za duzo
 
Do góry