reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

To zrób sobie takie postanowienie żeby wytrwać. Np. Zawsze bede zjadac ziemniaka mniej;). A nie ze wcale. Ja jestem raczej szczupla ale wpadlo mi tak 5 kg. I jak nie ogarnę to zara będzie juz dużo za duzo

Ziemniaka sobie moge odpuścić ale ciężej z chipsami czy ciastkami.. :/ ja od własnego wesela czyli od września przytylam 5 kg i bardzo źle sie z tym faktem czuje. Musze cos zrobic.. przede wszystkim jakis ruch bo tego mi brakuje.
 
reklama
Madziolina ledwo minęły 4 tygodnie a ty martwisz się ze tylko pecherzyk jest... ja z emilka w 5 t 6 d też mialam tylko pecherzyk. Zarodek z serduszkiem był za 8 dni. Glowka do góry. Wszystko jest książkowo
 
Gaga co soe dzieje? Glowa do gory!!!
Sama juz nie wiem, tamten gin mi powiedział ze mam pcos, a ten ze to nie pcos bo bym w tamtym roku w ciążę nie zaszła, ze mam więcej pecherzykow niż przeciętna kobieta ale to nie od razu pcos i dal mi recepte, masakra jakas :/
 
Dziewczyny on nie widzial pecherzyka! Zadnej czarnej kropki tylko cos, co bylo cialkiem zoltym
Ale moja w4 tygodniu nie widziała zupełnie nic. Nawet na okres nie wygladalo. Miałam przyjsc po 2 tygodniach po leki na wywołanie okresu jakby się nie pojawił. A za 2 tygodnie bylo serducho;). Spokojnie.
 
widzę tematy wagi poruszlyscie. Ja mam za duzo o prawie 15 kg. Tak mnie mój chlop dokarmia bo wszystko przyszło jak się zaczęliśmy spotykac. Teraz zaczelam dbać o siebie. Na śniadanie musli bez cukru. Pozno jem bardzo malutko. Chciałabym calkiem zastapuc wieczorny posilek jakimś jogurtem Ale wracając z pracy po 19 albo i później muszę zjeść ciepły posiłek. A w pracy nie zawsze mam taka możliwość.
 
reklama
widzę tematy wagi poruszlyscie. Ja mam za duzo o prawie 15 kg. Tak mnie mój chlop dokarmia bo wszystko przyszło jak się zaczęliśmy spotykac. Teraz zaczelam dbać o siebie. Na śniadanie musli bez cukru. Pozno jem bardzo malutko. Chciałabym calkiem zastapuc wieczorny posilek jakimś jogurtem Ale wracając z pracy po 19 albo i później muszę zjeść ciepły posiłek. A w pracy nie zawsze mam taka możliwość.

Ja bym chciała wyeliminować jedzenie po 20 (po powrocie z pracy) i ograniczyc do minimum słodycze a zastapić je owocami, jogurtami. Wykupić karnet na jakis aerobik albo inne takie.. musze coś zmienić w swoim zywieniu bo masakra.. w ciąże jak zajde przy obecnej wadze to jak torba będę wyglądać a bardzo tego nie chce ;/
 
Do góry