reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

Kamilove, mnie w ciąży z Hanią pobolewał brzuch w pierwszym trymestrze, to jeden z objawów ciąży. Więc póki @ się nie pojawi jest szansa, że to właśnie taki "fajny" ból ;)
Mnie w ciąży z Jagodą też pobolewał, ale dopiero po zrobieniu testu ciążowego :D wcześniej nie było objawów ;)
Z bliźniakami i w pierwszej ciąży bolało od początku. No ale teraz to tak bardzo @ ciągnie :( zastanawiam się czy ja czasem znów wcześniej okresu nie dostane :what:
 
reklama
No ja też właśnie myślę, że dostanę wcześniej @. A mam termin na za tydzień dopiero.
A czemu tak myślisz? U mnie to np juz trochę "czuć" ze się tak wyrażę krew stąd moje podejrzenie i boli mnie właśnie mocno brzuch. Jak dostane okres na dniach to moje cykle juz całkiem są popaprane :mad:
Lady Agnes, wow! Ogromne gratulacje! :) wstaw zdjęcie testu ;)

u mnie @ się rozkręciła
Przykro mi :(
 
Lady Agnes gratulacje :) a ja dziś 4 raz nie zdałam prawa jazdy... mój błąd ale juz mnie to wnerwia. U mnie owulacja była prawdopodobnie czwartek/piatek. W sobote miałam juz śluz białawy i rociągliwy tylko na 1,5 cm. Od wczoraj kłuja mnie jajniki co jakis czas i mam spuchniete (wieksze) piersi i bardzo bola mnie brodawki. Śpiaca tez jestem staramy sie od 03.01. Ostatni raz przytulaliśmy sie w środe i sobote a w czwartek i piatek nic. Mam nadzieje ze plemiki przetrwały do owulacji. Ale chyba na objawy- to chyba za wcześnie prawda?
 
reklama
uff wróciłam ale pogoda jeździć nie idzie, super ze rok zaczynamy z 2kresuchami ale.cos czuje ze brzuchatek wiecej bedzie w tym miesiacu :D. U mnie @ sie skonczyła M za tydzień. wraca hihi będzie się działo
 
Do góry