reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Ja nie stestem w stanie przewidziec co bedzie bo mojego boroka eksplatowalam caly okres ktory myslalam ze jest plodny z malym marginesem przed na wszelki wypadej:-) ale mysle ze bedzie chlopak bo bardO chce dziewczynke wiec na bank synek sie urodzi ale moze to i dobrze bracia beda mieli wiecej wspolnego niz brar z siostra
 
Balladyna nie nic nie cwicze ostatnio to wogole prawie caly czas w domu siedzę :/
Mam nadzieje ze leczenie nie bedzie zbyt długie i nie bede musiała na długo starań odłożyć, lekarz cos mowil ze wszystko wyjaśnia badania z krwi ale ze jak zaszlam w jedną ciążę to moze wystarcza lekarstwa na stymulacje owulacji bo mi pecherzyki nie dojrzewają najprawdopodobniej

A krew już Ci pobrał czy dopiero idziesz na pobranie? Trzymam kciuki aby leki pomogły i obyś nie musiała długiej przerwy robić.
 
Hej dziewczynki; )
Kami współczuję i trochę zazdraszczam ciazowego rzygania; ) jak się sprawy mają z Twoim chlopem?

Lux a mnie też interesują te twoje testy. Ja tez kupiłam na allegro tyle że mi nigdy nie wychodziły kreski takie same. Nie rozumiem co robie źle. Ale może jeśli ty robisz kę w południe to ja też tak zacznę; )

Kasik mi koleżanka opowiadała o cyklu Janasa który planuje płeć i największe możliwe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę wg faz księżyca. Jest tego trochę w int. Ja gdzieś nawet znalazłam taki program który Ci wg jego teorii wylicza kiedy masz największe szanse.

Julka mi mojego księcia tez szkoda. Bo jemu jest przykro że ja się zamartwiam a mi jest z tym dodatkowo ciężko. Ale nie umiem się nie martwić. Ciężko mi bo staramy się o pierwsze dziecko i dodatkowo boje się że wcale tych dzieci nie będę mogła mieć.

Wszystkie objawy na@ wskazują. Wiec pewnie kolejny cykl nic nie dal.
Ale przynajmniej@ zapowiada się być w terminie.
 
enej współczuję, że jednak @ się zbliża, ale może jeszcze nie do końca to takie pewne. A długo się już staracie?
Dzięki za odp. ;) poszukam na necie o tym cyklu Janasa.
 
Enej my też staramy się o 1sze. ..on by bardzo chciał i ja też tylko ze ja teraz zaczęłam patrzeć w inny sposób.
 
reklama
Do góry