reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Ja tez nie jestem zwolennikiem bety. Ale ja mam obciążony wywiad i tym razem robilam ja, aż 6 razy.

Lady,

Współczuję Ci. Teraz masz podejrzewam największy wyrzut hormonów bo to takie przesilenie pierwszego. Lada moment powinno się uspokoić :)

Daj znać jak wyniki. I jak po wizycie :tak:

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Balladyna to był mój pierwszy "pełny" cykl po porodzie:) i się udało:) dzisiaj robiłam test....w styczniu miałam @ 28-smego a ze przed ciaza cykle miałam 31 dniowe to mniej więcej liczyłam na nastepna @ 28 lutego... obie krechy mocno bordowe :)
 
Anastazi,

A ostatnio myślałem o tobie! Gratuluje kochana, Spokojnej i nudnej ciąży :)

uploadfromtaptalk1425220222482.png

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1425220222482.png
    uploadfromtaptalk1425220222482.png
    4,6 KB · Wyświetleń: 51
Witajcie. U mnie już po staraniach, dni płodne minęły wiec teraz tylko oczekiwanie chociaż nie spodziewam się wiele. Jutro nam wizytę u ginekologa i w końcu skonsultuj wyniki po badaniach w szpitalu. Gratuluję wszystkim którym się udało i trzymam kciuki za resztę ;-)
 
reklama
Anzstazi tratulacje, szczesciara z ciebie ile ma pierwszy dzidzius, moja mala ma 10 mies i juz kilka mies sie staram na razie bez skutku a ty za pierwszym podejsciem
 
Do góry