reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2015 : )

Zuzka, jest zagrożeniem, dlatego jak tylko potwierdzi się ciążę trzeba biec po leki. Ale jest szansa ze ciążę się donosi i będzie wszystko ok :-)
 
reklama
Tak to prawda jezeli test jest pozytywny a pojawia sie plamienie lub krwawienie to lepiej wybrac sie do lekarza bo to jest zagrozenie dla wczesnej ciazy, natomiast przy tescie negatywnym jezeli plamienie trwa kilka dni i jest brazowe to ja obstawiam ze @ sie rozkreca
 
Zuzka ja tak plamilam chyba od 3 dni i tez myślałam że @ sie rozkręci, Test zrobiłam w 31 dniu cyklu i negatyw. Ale plamilam ciągle i się nie rozkręcalo. W 36 dc powtórzyłam test i następnego dnia byłam już u lekarza po leki :-)
 
Ja mialam w zyciu tez taka sytuacje o ktorej wam nie napisalam wczesniej ze zrobilam test wyszedl pozytyw i po ok 2 tyg zaczelam plamic, potem krwawic polecialam do lekarza a ona zaproponowala lekarstwa i powiedziala ze mozliwe ze ratujemy chora ciaze, wiec decyzja nalezy do mnie, zostawilam to naturze, 2 cykle pozniej bylam juz w ciazy z moja cora
 
reklama
Do góry