reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Olcia na diecie jestes ?

Hmm właściwie to żadna konkretna dieta, zdrowe odżywianie trochę według zasad Naturhouse. Ja zawsze byłam szczupła, a w ciąży przytyłam ok 30kg. 15kg samo poleciało, a z resztą tak się męczyłam że poszłam do Naturhouse i z nimi fajnie schudłam. Niestety, w grudniu poszalałam i kilka kg do przodu, więc chcę je stracić :tak:
 
Hmm właściwie to żadna konkretna dieta, zdrowe odżywianie trochę według zasad Naturhouse. Ja zawsze byłam szczupła, a w ciąży przytyłam ok 30kg. 15kg samo poleciało, a z resztą tak się męczyłam że poszłam do Naturhouse i z nimi fajnie schudłam. Niestety, w grudniu poszalałam i kilka kg do przodu, więc chcę je stracić :tak:

Ja w kazdej ciazy tylam ok 30 kg w pierwszej najwiecej przytylam bo mialam cukrzyce ale udalo mi sie zrzucic, po ostatnim dziecku dlugo nie moglam zgubic zbednych kg ale zaczelam cwiczyc,nie jadlam slodkosci ,(ograniczylam cukier ) i sie udalo ;-)
 
Dziewczyny nie wytrzymalam i zrobilm test mimo ze to dopiero 25 dzien cyklu a ja mam 30 dniowe i nie jestem pewna bo ten test jest inny niz poprzednie ktore robilam i wyszedl mi cien cienia cienia i nie wiem czy to moze jak za bardzo sie wpatruje to przebija jakis znacznik bo to jest tak delikatne ze ledwo widac i boje sie uwierzyc ze moze to prawda. Kurde moglam nie robic bo oszaleje do soboty.
 
Dziewczyny nie wytrzymalam i zrobilm test mimo ze to dopiero 25 dzien cyklu a ja mam 30 dniowe i nie jestem pewna bo ten test jest inny niz poprzednie ktore robilam i wyszedl mi cien cienia cienia i nie wiem czy to moze jak za bardzo sie wpatruje to przebija jakis znacznik bo to jest tak delikatne ze ledwo widac i boje sie uwierzyc ze moze to prawda. Kurde moglam nie robic bo oszaleje do soboty.

ciezko stwierdzic ,musisz poczekac ...ja ci zycze aby kreseczka ciemniala ;-)
 
reklama
Edytka, dziękuję za odpowiedź! :*

No właśnie wydawało mi się, że jest tu z Wami jakaś kobitka, co też na PCOS cierpi... I chciałam zapytać, czy suplementowała się kwasem foliowym z inozytolem, np. Inofemem, bo to dość popularne ostatnio wśród dziewczyn.

Przepraszam, że tak zawracam głowę, kochana, ale mogłabyś dać link do tego wątku. Ja sierota jakaś chyba jestem, dopiero się zarejestrowałam i jeszcze się gubię, nie mogę znaleźć takiego tematu :/. Będę Ci bardzo wdzięczna, a dziewczyny proszę o wypowiedzi, jeśli mają doświadczenia w temacie zażywania takich preparatów ;).
 
Do góry