reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

hej dziewczyny :) a ja dzisiaj byłam znów na usg i owulacji nie ma i nie będzie :( muszę brać hormon na wywołanie i dostałam skierowanie na progesteron

kurcze przykro mi ale z drugiej strony zrobisz badanka ,moze jakies leki lekarz ci przepisze i zajdziesz w ciaze ,wazne ze poszlas do lekarza i wiesz co i jak i mozna zaczac dzialac w tym kierunku :tak:

U mnie 25-30 zł ;) jak sie robiło badanie do 11.00 to na wyniki trzeba czekać do 16

Ruda dzieki za kciuki ,bardzo sie przydadza ,tym bardziej ze wiem ze przez zrosty ciezko zajsc a wiem ze je mam do tego ubytki w miesniu macicy wiec latwo nie bedzie ale nie poddaje sie ;-)
 
reklama
Czesc Babeczki

Lux ale super avatarek :tak:

Anusia kiepsko.Ale zobaczysz jak potem szybko sie uda :tak:
 
uploadfromtaptalk1423495584644.jpg

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1423495584644.jpg
    uploadfromtaptalk1423495584644.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Hej laseczki, cały dzień zawalony miałam. Nie długo odchodze i na maxa mnie wykorzystują;(

Co u Was?

Aniu mam nadzieje że CLo pomoże i uda sie w następnym cyklu.
 
Do góry