reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
No szkoda :(

Ostatnio AnnieTess się nie odzywała a miała mieć 7.02 wizytę :( cały czas się zastanawiam jak u niej

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Hej hej! Witam po pracy. Dziś pierwszy dzień po urlopie i nie wiedziałam w co ręce włożyć. A do tego smutne wieści - wczoraj moja siostra wylądowała w szpitalu z bólem brzucha (jest w 31tc). Porobili jej badania i wypuścili, ale boli nadal. Wizytę u gina ma dopiero w czwartek. A dziś moja psiapsiółka (25tc)dzwoni, że ją brzuch boli i plamienie ma. Czekam do 20tej na wieści od niej. Aż mnie też z nerwów brzuch rozbolał.
 
Kami a moze napisac jej wiad na priv ,moze cos napisze

skaba kurcze to nie wesolo ,oby wszystko bylo dobrze zarowno u twojej siostry jak i u przyjaciolki
 
Kami dziękuję. O siostrę jestem spokojniejsza, bo w domku odpoczywa - nakazałam leżenie i leży:-)ale o psiapsiółę się martwię, bo ona nadal pracuje i widzę, że myśl o odejściu z pracy ją zżera, a stres jest w takich sytuacjach najgorszy:no:
 
Edyta,

Już znalazłam wpis w październikowych mamach , że jest <3 i Annie czeka na biopsje tarczycy.

Wiec Annie, - gratuluję i bardzo się ciesze :)
No i oby wynik biopsji był pomyslny :tak:[emoji8]

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Edyta czytałam, że już pomału szykujesz się do testowania :-)trzymam kciuki! Szybciutko ten czas mija:-)
 
reklama
Do góry