reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 w ciąży

reklama
Ja też lubię swoją pracę i myślałam, ze popracuję choć do końca roku a tu .. no cóż niekiedy tak jest.

Ja dalej przeziębiona i walczę.. ale jest lepiej:tak:
 
Witam, byłam dzis u swojej gin na nfz , wszystko w porządku ;) Słuchałam serduszek dzieciaczków swoich ;) USG będe miała dopiero w grudniu w Wawie.
 
Witajcie dziewczyny:-)

Justyna
jeśli nie czujesz się na siłach idź na zwolnienie.
Kasiu zdrówka kochana:tak:
Dominika super - słyszeć serduszko to takie cudowne:-)

Ja jestem na urlopie a później idę na zwolnienie. Mdłości nie odpuszczają, wymiotuję ogólnie kiepsko się czuję. Poprzednia ciąża nie była tak ciężka.
 
Hej dziewuchy!

Prawdopodobnie u mnie zamieszkuje dziewczynka - uwierzę jak się potwierdzi na usg 3d 3 grudnia. Wszystko w normie, ale duża jest - 380g :p
 
jussastar super, kolejna dziewczynka na forum :tak: 3 grudnia już niedługo, to dowiesz się na pewno :tak:

Tuśka dobrze, ze jesteś na wolnym, bo w takim stanie pracować to masakra ..

Ja np. dzisiaj po mleku z czosnkiem miałam takie mdłości, ze skończyło się wiadomo jak:-( już nie piję mam taki wstręt bleeeeee

Kupiłam *spam* od razu popijam go wodą bo też mnie odrzuca, do tego tabletki do ssania isla. No zobaczymy, herbatki piję choć z miodem też już ciężko ..
 
Kasia widzę że mój zestaw stosujesz ;) zdrowiej kobieto!

Jussastar super, też bym chciała już poznać płeć, ale pewnie jeszcze trochę poczekam. Gratuluję.
 
Kasia - jak siedzisz w domu to kup sobie szałwię w saszetkach. I płucz jak najczęściej gardło. Zalewa się 1 saszetkę pół szklanki wody gorącej. Mi pomogło na zapalenie garła, a Isla to tylko cukierek jak dla mnie...

Lisica - też się niedługo dowiesz : ) Chociaż ja jak mówię - uwierzę jak mi jeszcze drugie usg potwierdzi. U mojej siostry też miała być dziewczynka - a pod koniec wyrósł siusiak :p

Aaa i mam w moczu leukocyty więc dostałam antybiotyk... w prawdzie tylko dzisiaj i jutro - jakiś taki w saszetkach, ale i tak trochę się martwię, że muszę go brać... no ale lepsze to niż nabawić się jakichś powikłań.
 
jussastar mam szałwię i płuczę 3 razy dziennie gardło:tak:pomaga. Dzisiaj już lepiej, mam nadzieję, ze szybko przejdzie. Małej nie mogę wozić i odbierać z przedszkola, a szkoda mi jej tak wcześnie budzić..moja mama wyjeżdża z domu ok 6.50 i muszę ją wtedy zapakować do auta.

Współczuję przebojów z moczem, ale po lekach na pewno przejdzie:tak:

Lisica tak Twój zestaw, wyczytałam i zadzwoniłam żeby mąż kupił;-) plus szałwia ale to juz miałam w domu.
Ja też chciałabym już wiedzieć kto siedzi w brzuszku bo kurczę ani nic kupić nie można.. bo wszystko typowo dla dziewczynki i chłopca..
My zrobimy wszystkim prezent na Wigilię, bo 23 grudnia mamy usg także powiemy przy Wigilii kto mieszka w brzuszku :tak:
 
reklama
Witam się i ja :)
Troszki się nie odzywałam bo miałam lekko zajęte dni...Dom, praca, dom..i tak dalej :)
Teraz też pisze do Was z pracy :)
u mnie wszystko w porządku, u Was w sumie chyba też, bo czytam mniej więcej na bieżąco ;)
 
Do góry