reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Grubson, współczuję, ale pocieszę Cię, ja też miałam tak wcześnie skurcze z młodą i też był strach...w końcu stwierdziła, że w brzuchu jej tak dobrze, że trzeba było wywoływać poród tydzień po terminie a że była wyjątkowo uparta to trzeba było ją wyciągnąć przez cc;p Więc głowa do góry, leż i będzie dobrze;*
Jussastar, to na pewno zaczynasz czuć ruchy maleństwa:) super;) A co do butelek lovi to szczerze mówiąc nie polecam... butelki jak butelki ale smoczki do nich kiepskie są... szczerze polecam avent;) Ale wiadomo, każdy musi sam sprawdzić i wybrać najlepsze:)
Dominika zdrówka dla Olka:*
 
reklama
Ja z kolei byłam bardzo zadowolona z Lovi. Smoczki bardzo przypominają sutki ;) natomiast odradzam szczerze butelki dr Brown. One mają taką rurkę w środku, niby są ekstra antykolkowe, ale w utrzymaniu czystości okropne. Teraz będę próbować Tommee Tippee na zmianę z Lovi.

Jussastar gratuluję ruchów. Ja już też bym chciała poczuć :) ale jeszcze za wcześnie.

Grubson na pewno wszystko będzie dobrze. Ja też ciążę przeleżałam na fenoterolu, co chwila w szpitalu i urodziłam w 39 tc przez cc. Trzymam kciuki!

Załatwiłam wizytę u zakaźnika na jutro na 14:00.
 
Grubson kurczę tak jakby człowiek nie mógł się spokojnie cieszyć ciążą bo zawsze coś.. ja już też jestem bezsilna co do tych moich bólów gardła i przeziębień.. Leż dużo, będzie dobrze. Jak coś to włączą ci dodatkowo leki, wiem bo siostra tak miała. A jak wiecie w 38 tc urodziła:tak:

Lisica trzymam w takim razie kciuki za wizytę !!

butterfly ja z kolei butelki tylko dr browns;-) mojej siostry dzieci tak samo, teraz też kupię, może na święta bo takie rzeczy to można już kupić. Z aventu mam jedną nową, moja za bardzo się nimi krztusiła.. ale wiesz to niejadek był:tak: Przyda mi się na pewno do laktatora, bo mam z aventu.
 
Jussastar, gratuluję dziewczynki!!

Kasia, mi na ból gardła w ciąży pomaga jedynie płukanie gardła roztworem aspiryny. Lekarz mi to poradził i powiedział, że to całkowicie bezpieczne, byleby tego nie połykać.

Dominika, ja też miałam stresy, jak coś beżowego wypływało, ale to prawdopodobnie od luteiny. Wiadomo, że z dzieckiem nie da się prowadzić leżącego trybu życia, ale postaraj się dużo wypoczywać.

Grubson, to okropne, że nie możesz w spokoju cieszyć się ciążą, tylko ciągle masz jakieś "atrakcje" :/

Lisica, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!

Ja nie mogę polecić żadnych butelek, bo mój syn w ogóle z nich nie korzystał. Mieliśmy tylko jakieś z Aventu, które dostaliśmy na targach Mama&Baby i mąż użył ich kilka razy, jak musiałam wyjść na kilka godzin. Smoczka też nie tolerował. Tylko cyc :]

Zazdroszczę Wam tego śniegu, u nas szaro-buro i nie spadł ani płatek :/

U mnie nic nowego, siedzę, nudzę się, sprzątam...Bardzo bym chciała poczuć jakieś ruchy dzidzi i czasem tak siadam i wsłu****ę się w brzuch, ale strasznie przeszkadza mi to pulsowanie brzucha :/ Tak mi skacze, że poza tym nie mam szans cokolwiek innego poczuć!
 
Dziewczyny padam... umyłam okno w kuchni... a nie jest ono najmniejsze ma ok 3 m. długości... ale obiecałam córce, że w końcu nakleimy naklejki świąteczne na okno... a na brudne przecież nie nakleję... teraz zjadłam budyń czekoladowy i odpoczywam:) Mała śpi więc mam chwilę wytchnienia:)
 
Grubson,lez i pachnij
Przeforsowalas sie czy jak?Mam nadzieje,ze problemu z nadcisnieniem nie masz.3mam kciuki!

Buterfly,dzieki:)
U mnie od wewnatrz sa umyte okna w jednym pokoju,my ozdobimy okna w grudniu.Oszczedzaj sie!!!
A choinki ubierzemy zapewne 14grudnia,jedna duza a druga mala choineczke wyjmie sie juz ubrana z piwnicy,przyjdzie tylko zalozyc gwiazdke na czubek;P

Jusastar,zapewne to sa juz niesmiale ruchy Twojej pociechy;)

Co do butelek,polecam MAM antykolkowe;)

Dzieki Niemartwsie;)

Lisico,daj znac jak po wizycie u zakaznika.
 
Ja za okna się jeszcze nie wzięłam i na pewno nie będę myła od zewnątrz.. no chyba, że mama pomoże albo mąż;-) bo wiecie jak z tymi choróbskami u mnie.. ozdabiać okna będziemy przed Mikołajem, wczoraj dałam firanki do skrócenia, bo kupiłam w Ikei do kuchni i pokoju małej. Choinkę mamy jedną, także w połowie grudnia pewnie ubierzemy;-)

Dzisiaj czuję się lepiej, gardło nie boli, za to wszystko spływa z zatok wrr ale i tak o wiele wiele lepiej:tak:

Grubson jak dzisiaj ?

niemartsie a moja córka to antycyc była, bo z mojej piersi się nie napiła.. musiałam laktatorem, potem podgrzewać i tak wkoło.. ehh
Za to smoka z aventu ssała namiętnie:tak: Moja córka mało jadła, to był koszmar. Co 3-4 godziny na początku po 20 - 30 ml.. no masakra, chudzinka była. Do tej pory jest chudzinką, ale apetyt ma wilczy:-D
 
Wrocilam ze spaceru z synkiem;) Kupilam 30plastikowych bombek na choinke:p 4 Malutkie samochody:D mamie 9 batonow mamie,2male wody i Olkowi slodki zestaw swiateczny.zmachalam sie:/ Teraz leze..

Czy u Was tez juz wariuja z ozdobami swiatecznymi na witrynach w sklepach?
 
reklama
Do góry