reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Justyna, magnez możesz spokojnie brać! I to 3xdziennie, rzadziej może niewiele dać ;)
ZAM.jpg
Czesc, ciotki! Jestem dziewczynką w 100% (mama i tata widzieli moje 'doły' w 3D :D), wygladam na idealnie zdrowa, wszystkie narzady mam prawidlowe, serducho zdrowe, wszystkie wymiary powyżej normy, więc termin znowu o tydzień wczesniejszy, mam ok 14 cm od glowki do dupki i dlugasne nogi takze mam na pewno sporo ponad 20 cm wzrostu No i jestem kluchą - ważę już 320 g :p Ryzyko, ze jestem chora znowu znacznie spadlo i jest takie jak dla wieku, czyli jestesmy w punkcie wyjscia :) Ruszam się i kopię mamę w brzuch coraz mocniej, mama chyba zaczyna to czuć, w końcu!
Pozdrawiam Was serdecznie ;*

:D
 

Załączniki

  • ZAM.jpg
    ZAM.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Aaaaaaaaaaaaaaaaa jakie cudooo:))) Grubsonku bardzo się cieszę, że z córeczką wszystko dobrze;) A Ty maluchu kopnij mamę tak porządnie z całej siły za to, że nie wierzyła że jesteś ZDROWA:)))
 
grubson cudownie!! :):) sliczna fotka hehe !dużo płaciłaś za takie usg?? Niepotrzebnie się stresowałaś:-)To na kiedy masz termin??faaaaajnie też bym tak już chciała ahhh...:-)
Dobra to kupię dzisiaj ten magnez tylko jaki jest najlepszy?Ja Czytałam że MagneB6 :)
 
Grubson, wspaniałe wieści nam przynosisz :D Córcia rośnie, jak na drożdżach! To na kiedy masz teraz termin?
Gratuluję odczuwania ruchów :)

Justyna, ja polecam Magne B6 Max
 
Motylku, dzięki, też nam się podoba :D Niech kopie, zasłużyłam! :p Nie mogę się doczekać takich konkretnych kopów, ale już nie mam wątpliwosci, ze to ona :)

Justyna
, ani się nie obejrzysz a będziesz na takim etapie, dopiero co sikałam na testy a tu zaraz połowa :O A za USG nic nie płacilismy, przez to, że miałam nieprawidłowe wyniki testu PAPPA jestesmy pod kontrolą poradni genetycznej i prenatalne mam tam za darmo, w tym 3D jak się okazało :) Kolejne w 32 tygodniu, wtedy to będą widoki! :)
Tak jak mówisz, najlepiej MAGNE B6 bo to lek a nie żaden gówniany suplement ;)

NIemartwsie, dzięki ;) Termin tak jak na 1 genetycznym - 9.04 ;) Czyli nieoficjalnie jutro 20 tygodni :p :p Ale wiadomo, że to tylko orientacyjnie :) Oj rosnie, klucha mała :D

Kurde, jednak jak się zobaczy takiego malucha w 3D to jakos tak bardziej dociera, że to mały człowieczek.. :) Chociaż nadal do mnie nie dociera, że ona jest w moim brzuchu :D:D
 
Grubson wspaniałe wiadomości :tak: Córcia faktycznie duża:-) bardzo sie cieszę, że wszystko ok!! Jeszcze raz gratuluję córeczki:-)
 
Grubson,ciesze sie ze wszystko w porzadku;) corcia raczke 3mala w buzi?Tak wyglada ze zdjecia;) na wzrostowym usg nie zawsze wszystko widac,bo maluch ma ciasno i mniej miejsca,ale w 3d to nie to samo co zwykle usg:p

Justyna,pewnie wiazadla sie rozciagaja,bierzesz dupka i luteine jak pisalas,mozesz mgb6 brac i nospe,wiecej lez i dyskomfort minie:p

Troche pochodzilam z synkiem po dworze,a teraz leze,do tej pory nie moge znalezc obraczek:(
W dodatku jeszcze troche trzeba ogarnac,ale w weekend mamy zamiar skonczyc porzadki po remontowe:p
Zacznie sie teraz wczesniejsze wstawanie zeby samochod skrobac,ale na szczescie moj maz sie tym zajmie,sporo sie schodzi przy tym..
 
Grubson – właśnie liczyłam na takie wieści! Super! Zmienili Ci datę porodu? Gratuluję super dziewuchy! Możesz zacząć kompletować garderobę : ) Ja jak bym miała dziewczynkę od razu bym po kiecki poleciała!

Ja jak pisałam mam połówkowe w poniedziałek, a na usg 4d zapisałam się ostatecznie do tego profesora za 350 zł… Sporo, ale mam nadzieję, że opinie nie są przesadzone, że to taki specjalista. No i na 3 grudnia się zapisałam.Także będę obserwować malucha tydzień po tygodniu : )
 
reklama
Dominika, taa, trochę trzymała w buzi, później w nosie :D:D

Kasiu, dzięki :)

Jussastar, no tak oficjalnie to już na 1 genetycznym mi zmienili na 9.04, bo na etapie 12-13 tygodnia data jest najdokładniejsza, ( bo później już się zaczynają róznice osobnicze i nie ma to sensu, dziecko może być o 2 tygodnie większe i mniejsze) także teraz tylko to potwierdzili :p I wszystkie wymiary już były porównywane do wieku ciążowego z 1 genetycznego czyli 19 t 5 dni a nie z OM i mała albo była idealnie na 19+5 a niektóre wymiary miała nawet troszkę większe :p Ale przecież wiadomo, ze nie ma reguły, to tylko orientacyjna data, może się urodzić na koniec marca a może pod koniec kwietnia :D
Ja mam za tydzień połówkowe u mojej lekarki prowadzącej, więc też sobie znowu podejrzę małą, tym razem już nie w 3D :p To na pewno się już dowiesz czy mała czy mały :)
 
Do góry