reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

hej wszystkim :-) u mnie nadeszła @, niestety :no: wczoraj to tak mnie brzuch bolał, że myślałam że się przekręcę :eek: na szczęście już jest (na szczęście, że nie zaburzy mi cyklu). od dziś już leci pełną parą :szok::szok:
Malusiolka proszę o przepisanie mnie na 10.12
no cóż, nie było mi pisane zostać lipcową mamą :sorry::sorry:
 
reklama
Iwo no wlasnie slyszalam ze cos to pomaga...a wloski mam dluzsze juz bo do slubu zapuszczalam..napewno beda podciete bo juz koncowki mega zniszczone! licze ze jednak ciaza bedzie dziala na moje wlosy pozytywnie i zajme sie nimi po porodzie!
 
Przepraszam, że dopiero zmieniam, ale dzisiaj jakoś głowy nie mam do niczego. Aby nie myśleć o tym co się mężowi stało pojechaliśmy do znajomych, jutro też jedziemy.

Dziękuję dziewczyny za wsparcie :* Akurat dzisiaj tego potrzebuj.

mychunia, przepisuje Ciebie na razie do poczekalni (chyba, że datę dasz @). Mam jeszcze cichą nadzieje, że jest ok :*

malena, przepisuje Ciebie na grudzień :*&&&& za kolejny cykl :*

kasiula, oczywiście że możesz dołączyć, ale podaj datę @ :)

Cyntia, będę wdzięczna za wiadomość :*

Kinia :* Odpisałam dziękuję :*

Dziewczyny, nawet sobie nie wyobrażacie jak ja się teraz czuje ;/ Mój teść twierdzi, że M przesadza i to jest lekka rana. Jakby ścięgno miał zerwane, czy rękę połamaną wtedy można mówić o odszkodowaniu. Widziałam M rade, bo pomagałam zmienić opatrunek (strasznie to wygląda, a zaledwie 2/3 szwy są). na żywca go zszywał i mówił, że bolało i teraz cały czas boli. Nawet palców nie może wyprostować. Moim zdaniem skoro M nie może pracować, bo dostał papier z napisem "Wypadek w miejscu pracy, rana otwarta śródręcza lewego", to oznacza, że ma prawo ubiegać się o pieniądze. Zadzwonił o 11-tej do kierownika i kierownik wkurzył się, że nikt go o tym nie poinformował i nawet protokołu nie napisała suka (sorki musiałam tak napisać;/). Płakać mi się chce, że rodzice mają to w dupie. Jak mąż córeczki, który ma katar co jakiś czas, to latają przy nim jak głupki, a o własnego syna nie zadbają. Zdaniem ojca to M jest wstanie wszystko robić :angry::wściekła/y::no: Tylko przywalić takiemu idiocie jak mój teść :angry::crazy:
Starających się:35
Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,Kinia1,emalia82,Andzia15,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

Macadamia - @7.113
Listopad

ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
malena100 - @ 10.12
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,melponea,missiiss1301,Ulika,mychunia,
 
dzięki Maluś :tak: przykro mi, że masz takich teściów <przytul>

w tym tygodniu się wszystko wyjaśni... zrobiłam wszystko co mogłam... teraz zaś tylko plamię :eek:

ja nie mogę narzekać na teściów złoci ludzie ;-)teściowa nam załatwiła mieszkanie do wynajęcia, wypoczynek po Babci, a teraz działkę budowlaną (do tego zadeklarowali się, że poniosą wszystkie koszty przepisania - a to nie są małe pieniądze)
 
Ostatnia edycja:
Malusiolka ale glupio gada ten tesc normalnie brak slow!!!! ja niewiem jak mozna tak faworyzowac dzieci!!!:szok::crazy:
No protokol musi byc spisany wiec niech maz o to zadba... dowiedz sie czy jak jestes na zleceniowce mozna sie ubiegac w Zusie o odszkodowanie, nawet tesciom niemow ze macie zamiar cos zalatwiac.
U nas tesciowa jak wszystko komentowala to przestalismy jej o czym kolwiek mowic, teraz ma pretensje o to...ale mam to w du...pie..
A tak wracajac do wlosow jak ci tak wypadaly w ciazy i po ciazy, przestaly pozniej? niemasz przeswitow?
 
mychunia, czekam na wiadomość :*

julia, przestały, ale jak skończyłam karmić. I nawet nie mam prześwitów. Dobrze moje włosy wyglądają, ale są trochę cieńsze jak przed ciążą. Kochana, nie dziwie się, że się martwisz, ale to normalne u kobiet w ciąży i po ciąży <przytul>:*

Moi teście to koszmar. Fałsz na fałszu ;/
 
Dobry wieczór,

przepraszam, że nie zaglądam tak często jak bym chciała. Nie jestem na bieżąco z wiadomości na forum, cofam się o 10 stron i postaram się choć zorientować co u Was.


malena - dobrze, że mąż sam chce zwiększyć częstotliwość przytulania, to na pewno nie zaszkodzi. Super, bo u nas właśnie z tego powodu były zgrzyty, brak czasu, zmęczenie i Małż nie miał chęci się przytulać.

iwo - czytam mnóstwo artykułów na temat prób zajścia w ciążę i w większości radzą właśnie kochać się co drugi dzień. Ponoć codzienny seks nie pozwala na w pełni odbudowanie jakości spermy. My w poprzednich cyklach różnie się staraliśmy, czasem co dzień, czasem co drugi i nie trafianie w dzień to chyba nie był problem...problem to zapłodnienie do którego z jakiegoś powodu nie dochodzi :-(

kinia - GosiaDr dobrze radzi. Jezeli nie dostałaś L4 to zanieś zaświadczenie o ciąży. Pracodawca musi zmienić charakter Twojej pracy. Moja pracownica miesiąc temu w I trymestrze przyniosła L4 - całę szczęście bo ja nie mam jak zmienić jej godzin pracy, więc zwolnienie zależy tylko i wyłącznie od lekarza. Naściemniaj, że kompletnie nie masz sił, masz ogromne mdłości, może jednak któryś lekarz Ci wypisze

GosiaDr - ja zakupiłam testy owu na allegro, ale...połowa testów była kiepskiej jakości, pasek do zamaczania, bardzo krótki w niektórych, w niektórych baaardzo długi i te testy wychodzą kiepsko. Np. ten z krótka kreską podczas owulacji wychodzi mega blady (a inny z normalnym polem do zamaczania mocny z tego samego siku. Dlatego tez nie polecę tego dostawcy. W zasadzie ja już czuję kiedy zaczyna się okres okołoowulacyjny, więc zakupię testy z apteki, droższe, ale przynajmniej mam pewność, że jak ujemny to ujemny.

Andzia - witaj, chyba się z Tobą nie witałam (nie było mnie dość długo) i gratuluję. Zrób betę i pochwal nam sie pieknym wynikiem. I oczywiście czekamy na fluidy :tak:

emalia - gratki, beta pięknie przyrasta. zyczę spokojnej ciąży

benfica - koniecznie napisz co powiedział szef, zastanawiam się jak podchodzą do sprawy faceci

dziewczyny, co do lekarzy i opieprz - moim zdaniem pobłażliwość ( czyli nie składanie skarg u dyrekcji) powoduje takie właśnie zachowanie lekarzy, pielęgniarek itp. Za każdym razem kiedy mamy najmniejsze wątpliwości mamy prawo iść do lekarza, a kiedy zostaniemy źle potraktowani powinniśmy złożyć skargę. Gdyby tak działo się za każdym razie, lekarze nie byli by tacy, bo w końcu zarządzający szpitalami i przychodniami zaczęli by się tym zajmować. Wiem co na ten temat - szwagier to ratownik medyczny, jego żóna to pielęgniarka i oni sami tak mówią

Cyntia - życze powodzenia przy załatwianiu kredytu, My kilka lat temu też załatwialiśmy gruby kredyz z szacowaniem kosztów, lekko nie było, ale daliśmy radę. Współczuję, że powinniście tak długo wstrzymać się od starania. Pól roku to kupa czasu, ale jeżeli to pomoże to warto czekać

Malusiolka
- oj nie macie szczęścia ostatnio. Życzę zdrowia dla męża i dziwczynek. Dla Ciebie oczywiście też. Kochana podziwiam Cię, mnie chyba znienawidziliby wszyscy w koło, bo ja nie potrafiłabym wytrzymać tyle co Ty. Dzielna Kobietka z Ciebie. Powiedz mi Kochana, skoro płacicie tyle kasy u teściów, to nie myśleliście aby w to miejsce wynająć sobie mieszkanie. Opłaty podobne a spokój śwęty od toksycznej rodzinki. A jak tam plany wyjazdowe??

mychunia - no ja nie pozwoliłabym traktować się jak śmiecia. Dziwię się Tobie, bo twoje cykle nie są normalne. Teraz jeszcze to krwawienie - nic by mnie mnie powstrzymało przed wizytą zwłaszcza w takim przypadku.
Cieszę się, że należe to zajeb....stej prywatnej przychodni. Prywatna , ale normalna tzn na NFZ. Ale podejście do pacjenta mają świetne

kasiula witaj. powodzenia, oby @ nie przyszła.

ookatkooo - współczuję. Powodzenia w przyszłych staraniach.

U nas staranka się rozpoczęły choć łatwo nie będzie, pod koniec miesiąca udajemy się na badania nasienia, przed badaniem potrzeba od 4-6 dni wstrzemięźliwości a u mnie dni płodne wypadają na w tym czasie. Prawdopodobnie będziemy mieli maksymalnie 4 dni przerwy. Nie chcę odpuszczać w tym miesiącu, ale dość trudno to pogodzić. Poza tym nie ma o czym pisać...na razie na luzie, stras przychodzi dopiero przed
terminem @

Mam nadzieję, że uda mi się codziennie zaglądać.

GosiaDR - testujesz jutro????
 
Malusiolka @ powinna być 13 .11.
Najgorsze jest to czekanie przed okresem czy uda się tym razem czy nie .... Ile wy się już dziewczyny staracie ( który cykl )
Mnie wczoraj pobolewał brzuch jak na @ dziś jajniki więc nie wiem co jest grane ...
 
reklama
Do góry