reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Witajcie z rana.

Mychunia - zobaczysz, jak nie teraz, to sierpień będzie nasz !! Musi być !! :-)

A u mnie wzrost chęci i wzrost ilości śluzu, czyli być może zbliża się owu. Niestety temp od wczoraj spadła. Ale gdzieś wczoraj czytałam, że powinno się ją mierzyć bez wstawania z łóżka, a ja zawsze rano idę do łazienki gdzie mam termometr i tam mierzę. Czy to może mieć znaczenie ??
 
reklama
Witam:)

Kinia
masz jakies objawy? bo ja jedynie piersi ale delikatnie sa obolale...i juz zaczynam wymyslac...;/
No mam nadzieje ze wlos sie poprawi! do teraz ja mialam bardzo bardzo geste i grube wlosy dlatego tak ciezko jest mi sie z tym pogodzic!
no ja bym na twoim miejscu jak juz dala od razu l4, bo te zaswiadczenie i zmiejszenie godzin wplynie pozniej na twoja srednia wynagrodzenia do l4...

Wandziu z tego co wiemnie wolno wstawac z lozka, bo tempka wtedy zaburzona;/

mychunia
:* dokladnie mysl pozytywnie!!! przyjdzie czas na ciebie!
 
Kinia na L4 liczą średnią z ostatnich 3 m-cy jeśli masz podstawę +prowizję/ nagdodziny to też, premi uznaniowych/nagród nie doliczają

Malusiolka - to rzeczywiście mało placicie, tyle co my kiedys u rodziców, jak poszliśmy na swoje to opłaty poszły x4:-(
 
Pozwole sie wtracic. L4 w ciazy jest platne 100% i liczona jest srednia z ostatnich 12 miesiecy. Premie i nagrody sa wliczane. Sprawdzalam to.

Czasem zdaza sie ze jesli ktos dostal nagrode czy premie to bardziej oplaca sie byc na l4 niz pracowac. Tak jest w przypadku mojej siotry.
Przepraszam ze tak sie wtracam ale chcialam pomoc :)
 
Ostatnia edycja:
Wanda tempkę mierzy się zaraz po przebudzeniu o tej samej godzinie. Termometr powinnaś mieć przy łóżku żeby za dużo się nie ruszać :tak: jak wstajesz to już po ptokach bo tempka się zaburza.. tak samo jak chodzi o godzinę pomiaru (musi być taka sama +- 0,5h). Więc przykro mi ale Twoje pomiary są nic niewarte :sorry:
 
Hej kochane

Natkusia
dziekuje za pamiec :tak: No my narazie odpuszczamy, aczkolwiek sie zastanawiam bo kolega wczoraj mi proponowal ze maja wolne miejsca na produkcji na zwykla umowe,.., i sie ciagle zastanawiam czy isc zeby szybciej sie starac? Nie wiem :no:

Wanda
dokladnie, jak dziewczyny pisza. Trzeba o tej samej godzinie i bez wstawania z lozka bo sie zaburza. TERMOMetr zawsze przy lozku :-)

Mychunia
dobrze ze masz takie podejscie i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i albo fasolinka jest albo bedzie w kolejnym , tym cyklu :tak:

Malusiolka
wspolczuje sytuacji, tesc brzydko postepuje :no:


My wczoraj z malzem bylismy u znajomych maz popil, zwloki wiozlam do domu:-D Jasko sie wyszalal z jedym chlopczykiem i do domu go nie moglam zaciagnac hehe :-) kolega mi mowil ze moze mi prace zalatwic na produkcji , ale na umowe i ewentualnie po okresie probnym bedziemy mogli sie starac a ja sama nie wiem co teraz zrobic, bo teraz tu pracuje ale wiadomo ze lepsza praca, wieksze zarobki, Praca w jakis tam sposob rozwijajaca, ale minusem jest to ze nie wiadomo kiedy wroci laska ktora zastepuje, czy dostane w ogole normalna umowe i w ogole jak to bedzie.... Ehh sama juz glupieje, maz za to w kiepskiej sytuacji z praca:confused2:
 
Natkusia, Missiissi - ale musicie przyznać, że jestem świetna... Najpierw nie wiedziałam gdzie się mierzy, potem jak się mierzy hehe:-D No nic, termometr muszę wziąć do łóżka i próbować dalej. Ciekawe jak mocne mogą być zaburzenia w takich pomiarach.
Dobrze, że chociaż godzinę zawsze mam tą samą :-D
 
Misis ja bym chyba wzięła tą pracę na produkcji :tak: nie będziesz użerać się z klientami a co najważniejsze będziecie mogli szybciej się starać :tak: bo w Orange to wydaje mi się, że będziesz spalona.. laska wróci i doopa :sorry:

Wanda Ty to jesteś dobra :-D no ja Ci powiem, że np po przebudzeniu mam (przykładowo) 36,48, pokręce się w łóżku trochę przez kilka minut i nawet mi osiąga 36,82 więc u mnie bardzo się zaburza i wręcz jak otwieram oczy to staram się za bardzo nie ruszać ;-)

Kto za mnie poprasuje?
 
reklama
Natkusia - w takim bądź razie postanowiłam zrobić test OWU, wyszedł z drugą kreską dużo słabszą, aczkolwiek dobrze widoczną - i co mam o tym sądzić ? Zakwalifikować do pozytywnych czy negatywnych ?
I czy testy owulacyjne bazują na tym samym hormonie co testy ciążowe ? Bo jeśli tak, to beta mogła jeszcze mi nie spaść do zera :/
A od jutra mierzę tempkę leżąc na wznak :-)
 
Do góry