reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Heja :-)

Dzisiaj byliśmy u mojej mamy w sanatorium w odwiedziny także fajnie czas spędziliśmy :tak:
Teraz jesteśmy po kolacji i popijam sobie martini z spritem mhmmm

Maluś co za ludzie :szok: uciekajcie stamtąd bo Wam życie zniszczą! ..

Leemonca &&&&&&& za ten cykl, a nóż się uda :tak: i mam nadzieję, że badania Wam super wyjdą :*

witaj Kasiula :-) życzę szybkiego zafasolkowania

Mychunia
&&&& za Ciebie! I czekam na wieści..

Malena szkoda, że @ przylazła.. &&&& za następny cykl :tak:

śmigam sobie do wyrka jakiś film obejrzeć :-)
i pewnie przed snem jakieś baraszki z mężem :-D ja nie wiem co się ostatnio z nami dzieje ale seksik jest na porządku dziennym :szok::tak:
 
reklama
no a mnie @ przyszła, więc rozpoczynamy 24 cykl starań... zaczynam kolejne 3 miesiące z ziółkami, idę na posiewy bakteryjne, M. robi badania i 28 listopada idę do gin. z ustaleniem co dalej...

Malusiolka proszę przepisz mnie na listę z datą kolejnej @ na 11 grudnia
 
Conti szkoda, Twój wykres wyglądał bardzo obiecująco...

Leemonca całkowicie się z tobą zgadzam w kwestii pisania skarg. Generalnie nie tylko lekarzy i szpitali to dotyczy. To jedyna nasza broń jako klient czy pacjent.
 
Dobry wieczor.
Jestem taka zmeczona ze chyba zaraz padne. Wczoraj mielismy gosci ( nie mialam czasu zeby zajrzec) i troche posiedzielismy. @ mi sie rozkrecila na dobre. Kolejna 9 grudnia.
Kinia mi sie wydaje ze to juz starosc do mnie zaglada.
Conti szkoda ze kreseczek nie ma i @ przyszla. Jak Ty to wytrzymujesz? 23 cykle za Toba. Musisz byc bardzo twarda:* Efekty super po cwiczeniach, szkoda ze nie umiem sie zmobilizowac.
Andzia, Emalia Gratki dziewczyny!
Grzanka witaj :* zeby wejsc do grupy zamknietej, nie korzystaj z aplikacji, tylko w przegladarce wpisz adres bb, jak Ci sie zaladuje to znajdz opcje ( jest na gorze lub na dole) pelna wersja. Wtedy bedziesz miala zakladke.
Benfica matko kochana Ty juz w 9 (prawie 10) tygodniu ciazy jestes, ale ten czas szybko leci.
Malusiolka jak nie urok to sraczka, najpierw dziewczynki teraz Twoj maz. Przykro mi:*
Kasiula witaj i rozgosc sie :-)
Leemonca &&&& zeby sie udalo!
Wiecie co u Piaski? Jakos dawno jej chyba nie bylo.
 
Ostatnia edycja:
Czekamy:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
augustynka 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

Macadamia - @7.113
Dziewczyny, a co z Wami?

Starających się:36

Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,Kinia1,emalia82,Andzia15,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
augustynka 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

Macadamia - @7.113
Listopad

ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
kasiula222 - @ 13.11
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
malena100 - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,melponea,missiiss1301,Ulika,mychunia,
 
julia, z tego co mi kiedyś teściowa i jej matka mówiły, to mój teść pierwsze dziecko chciał mieć córkę. Ale urodził im się M, nawet do szpitala nie przyjechał. Po 4 lata urodziła się Kasia i dla niej wszystko robi. Pamiętam jak jej 2 lata temu robił remont w pokoju i teściowa coś do teścia mówi, że chce tu to, tu tamto, a on że nie da się zrobić. A ona wtedy do niego "Powiedziałeś, że jak dam Ci córkę to wszystko dla niej zrobisz, nawet na głowie staniesz, aby było dobrze". Jest też żal ojca do M, bo mu się urodziły dwie córki :) Nie dadzą sobie rady jak nas nie będzie. A poza tym z tego co wczoraj usłyszałam, to co my płacimy im to około 500 zł idzie dla córeczki. Chamstwo, ale nic na to nie poradzimy, bo co oni robią z tą kasą, to już od nich zależy.

Leemoncia, ja mam za dobre serce. Żałuje wszystkich i wszystkim chce pomagać, bo mają źle. Ale co z tego mam? To, że jestem najgorsza. Na stancje nie pójdziemy, bo o wiele więcej nas wyniesie. A poza tym zbieramy na wyjazd. Wyjazd to nasz cel. A co do mojego szczęścia, to faktycznie ostatnio jakoś nam nie idzie. Mam nadzieje, że niedługo to się zmieni. Trzymam &&&& za badania i aby w końcu Wam się udało :* Zasłużyłaś na to.

Kasiula, przepisałam :)

natkusia, aby tylko do czerwca wytrzymać :) A jak u Was? Kiedy idziecie na swoje? Jak Michaś, lepiej?:*

Conti, przykro mi, że się nie udało. &&&&& za badania i kolejny cykl :* (przepisałam):)

Phoebe, mam nadzieje, że ten pech szybko odejdzie ode mnie. Są plusy tego, że M rozwalił sobie rękę. W końcu odpocznie sobie i będzie widzieć dzieci. Ale i tak mi szkoda mojego męża, bo biedak się męczy :(
 
witam z rana :tak:

bladzioch dalej jest, ale się nie łudzę, bo plamienia też są... dzięki wsparciu męża i słowom lekarza jest ok, bo miałam się tego spodziewać... mama nadzieję, że to się samo oczyści i nie będzie problemów :tak:
 
Witam się z rana :-)

Mychunia gratuluję podejścia i cieszę się, że masz oparcie w mężu! Będziesz jeszcze mamą, zobaczysz :tak:

Malusiolka Misiek lepiej, już nam nie kaszle :-) nam jest dobrze u teściów.. wygodnie, mało kasy się płaci ale musimy się wynieść bo tu mamy mało miejsca.. Na początku roku wyjaśni się czy dostaniemy mieszkanie a jak nie to będziemy myśleć co dalej :tak:

Conti szkoda, że się nie udało..
 
dziękuję natkusia teraz tylko czekam, aż wszystko zejdzie żeby móc się dalej starać :tak: wiadomo trochę boli, ale widocznie tak miało być i trzeba się pogodzić z tym na co nie mam wpływu...
 
reklama
Iwo uu to imprezka ciekawa była? :) No tak powiem Ci, że l4 by się przydało. Ale zastanawiam się jak to jest z liczeniem wynagrodzenia w okresie l4 ciążowego, bo w sumie u mnie to jest tak, że jak będę miała tylko zaświadczenie i będę pracowała tylko 4h dziennie bez nadgodzin to samej podstawy mam bardzo malutko, dlatego jak coś to muszę na zwolnienie, żeby dostał 100% wynagrodzenia, bo też mi doliczą nadgodziny. Ale nie wiem jak to jest w przypadku np nagród, m.in. rocznej czy to też jest doliczone.

Kasiula witaj :)

Malena przykro mi z powodu @, ale może jednak dowiecie się teraz na mikołajki, że fasolka jest? Życzę Ci tego i przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Julia w ciąży, ponoć włosy się poprawiają bardzo, bynejmniej ja tak miałam z Nadulcem, że miałam naprawdę ładne, lśniące i zdrowe włosy.

Malusiolka wiesz 2-3 szwy na palcu to jest sporo, mój mąż miał też wypadek w pracy jak Ci pisałam i też niby tylko palec (ale on miał rekonstrukcje ścięgna) to też ranka niby nieduża, ale to było rok temu w sierpniu i do tej pory odczuwa czasami ból, bo to na zmiany pogody też później może być. Wiesz jak masz ranę na palcu i to szytą to jest ciężko być w całości sprawnym w tym czasie. Teść przegina i nie wierzę, że można o własne dziecko się tak czepiać ;/

Leemonca do lekarza dopiero jutro idę to zobaczmy, dzięki :) Ale u mnie samo zaświadczenie spowoduje tylko, że będę miała dużo mniej płacone, bo bez nadgodzin to jest ciężko bardzo z wypłatą;/ To mam nadzieję, że może jak zrobicie tylko te 4 dni przerwy to uda się zaserduszkować z odpowiednim rezultatem :) Powiem tak, moja szwagierka też się starała bardzo długo o maleństwo, jak przyszło co do czego i mięli robić komplet badań okazało się, że jest w ciąży :)

Natkusia no to dobrze, dużo serduszek duże szanse na fasolinkę :)

Conti cały czas niezmiernie trzymam za Was kciuki :)

Phoebe starość? Żartujesz chyba kochana, starość to po 90tce i to też sprawa względna, bo jak się czujesz młodo to i po 90tce jesteś młoda :D

Mychunia przykro mi, że tym razem piszesz, że niestety się nie udało, ale za następny trzymam &&&&&. Będą Mikołajki i święta i musi się udać wszystkim.

Ufff nadrobiłam wszystko od wczoraj :)

Witam Was porannie :) Ja siedzę właśnie przy komputerku, drugą ręką bawiąc się z Nadią lalkami ::D to się nazywa multimama :p U nas mąż chory, Nadia z biegunką szaleje, jak dzisiaj dostanie znowu to jedziemy na pogotowie, może jej coś silniejszego przepiszą.
 
Do góry