reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Malusiu kochana nie żartuj sobie, ja nigdzie nie idę i nie mam zamiaru Was opuszczać i o Was zapominać !! :) Tak mi tu z Wami dobrze, że nawet nie zajrzałam do lipcówek :p

Phoebe z tego co wiem to ok 6 miesięcy lekarze mówią, żeby odczekać. Pamiętaj kochana, że nie każdy cykl musi być cyklem owulacyjnym. Trzymam kciuki, żeby, albo @ nie przyszła, albo żeby kolejny cykl był udany :)

Conti przykro mi, ale z tą tempką to wiesz nigdy nic nie jest pewne, spójrz na mój wykres :szok:

Julia jaka piękna księżniczka :D Super dziewczynka.

I ja przesyłam Wam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja oczywiście obudziłam się o 6:30 i do tej pory zdążyłam zrobić zakupy, obiad, pranie, śniadanie dla siebie i naszykować śniadanie dla męża jak wróci z pracy :) Energia mnie rozpiera dzisiaj, ale to chyba ze szczęścia.

Wczoraj miałam iść spać wcześniej i przyszła ok 20 koleżanka z winem. Oczywiście powiedziałam, że się zatrułam i mam problem z żołądkiem dlatego nie napiję się z nią. Posiedziała do 22:30, więc ja myk myk i szybko po jej wizycie lulu, nawet nie zdążyłam zajrzeć do Was.

Zastanawiam się dzisiaj bardzo nad pewną kwestią, pracuję do 24 i miałam zostać 3h dodatkowo w pracy i nie wiem właśnie co zrobić. Nie chcę przeginać, bo i tak mam bardzo stresującą pracę ;/ Oby tylko do czwartku i do wizyty może uda mi się wyprosić L4.
 
Kinia GRATULACJE:) życze fajnego lekarza, bo generalnie ginekolodzy w pierwszym trymestrze raczej nie dają L4 chyba, że to jest jakaś nadzwyczajna sytuacja. (od rodzinnego można się starać o L4 np. na jakieś schorzenie typu nerwica, czy coś takiego i wtedy będziesz mogła nie chodzić do pracy, a wychodzić z domu )

Witam weekendowo, a ja kupiłam test o wrażliwości 10 i leży w półce, ale na razie 8 dpo, więc na razie nie będę testować:)
 
Kinia - kobieta w ciąży nie może pracować powyżej 8h że względu na to że nie chcesz mówić w pracy to znajdź wymowke by wyjść wcześniej
Jeśli gin nie da ci zwolnienia to idź do internisty i powiedz że jesteś w ciąży i wymiotujesz, nie dajesz rady pracować i że gin cie odesłał do ogólnego bo ciąża nie zagrożona, powinnas bez problemu dostać zwolnienie.

Dziewczynki z l kreska póki nie ma @nie smutkować sie. Moja@ w poprzednim cyklu nie dała złudzeń, przyszła dzień wcześniej i test robiłam jak już brzuch mnie bolał, tyle że ją miałam objawy na@ a wy macie?
 
Witam

Muszę się pożalić na ovufriend...za każdym razem zmienia "zdanie" i ja nie wiem czy wierzyć , czy nie wierzyć w to co on mi tam zaznacza :confused2:
Dzisiaj po wpisaniu tempki zmienił dzień owulacji na 25dc już z grubą krechą a @ ( jeszcze nie przyszła ) na 16 listopada :confused: i serduszkowaliśmy się dzień po tej niby owulacji i teraz zastanawiam się czy to się liczy, czy nie :confused2:...ehhh zwariować można...


Conti Wikki przykro mi, że testy nie wyszły ale jak @ jeszcze nie przyszła to jest nadzieje :tak:...dalej trzymam kciuki :tak:
 
Ludzi dzięki. Wiesz co przy pierwszej ciazy ginekolog mnie na 1 wizycie pytala czy chcę zwolnienie :)

Iwo dzięki za informacje, w takim razie zapamietam, że jak gin mi nie da to musze się do internisty przejsc :)

Zastanawiam się nad wyborem lekarza wlasnie. Mam mozliwosc chodzenia u mnie w miejscowosci prywatnie, ale za darmo, bo mam pakiet medyczny z pracy, albo do miejscowosci obok na takich samych zasadach. Druga opcja o tyle fajniejsza, że na miejscu usg, wyniki abdan tego samego dnia w necie mogę przegladac, a kolo mnie to na usg i tak musze jezdzic gdzies i na wyniki badan czeka się z 4-5 dni jak nic. No i mniejszy wybor lekarzy, bo to malutka przychodnia. Musze chyba poczytac opinie i się zastanowic już nad tym powaznie, teraz ide do takiej gin ktora jako pierwsza miala termin odpowiadajacy godzinom wolnym w mojej pracy :)
 
Wikki, Malena no to szkoda, ze u Was tez brak dobrych wiesci...

Iwo wczoraj i przedwczoraj wieczorem czulam sie tak jak na @, choc sam brzuch mnie nie bolal, tylko krzyza, ale rano wszelkie objawy @ znikly, choc ja tak czasem mam, ze zaczynam sie zle czuc dopiero jak sie zaczyna krwawienie
Ja za bardzo sie juz nie ludze, ale staram sie spokojnie czekac
O czytam ze tez Skalpel cwiczysz, ja zaczelam w pazdzierniku, cwiczylam codziennie, w tym tygodniu troche odpuscilsm i zrobilam tylko 3 treningi, bo stwierdzilam ze nic na sile, ale generalnie mysle ze ten tydzien byl tylko slabszy i znow sie rozkrece
 
Conti - jaki był efekt pażdzienikowych ćwiczeń w sensie w korych partiach? :-D

Kinia - ja bym przede wszystkim zobaczyła gdzie lepszy lekarz a potem dopiero sugerowała sie badaniami
 
reklama
iwo, ja pracowałam w pierwszej ciąży do 8 miesiąca i to nawet po 12/15h. Dopóki sama nie zaproponowałam aby odejść, to nikt nawet nie pomyślał o tym, że może być mi ciężko. Pracowałam w ciężkich warunkach, bo dźwigałam paczki od 5 do 15 kg.

Kinia, ciesze się Kochana :* Grzaneczka też woli z nami siedzieć :)

Grzaneczko, co tam? Smutno bez Ciebie :(

Ja dopiero co zajrzałam, bo M w domu jest do 15-tej i chce z nim ten czas spędzić. Później Kochane zajrzę do Was i mam nadzieje, że kolejne II kreseczki Wasze zobaczę :)
 
Do góry