reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

ja jednak na te bete nie pojechalam bo do 10 laboratorium bylo...jednak pojde we wtorek wyniki beda pod wieczor do sprawdzenia w necie!
Ale kupilam sobie test strumieniowy! i wyszla piekna gruba kreska!;-)

Kinia wiesz co jesli masz szkodliwe warunki pracy to od razu dostaniesz..tak przynajmniej mi sie wydaje:tak:
w jednej i drugiej ciazy to od razu l4 dostawalam , teraz napewno tez dostane:)
a co do gin to lepiej wychodzi opcja druga, czyli co wszystko na miejscu ale tez musisz sie cos dowiedziec o lekarzach ...bo to ma byc dobry lekarz:) mam nadzieje ze ktos pomoze ci w opini...

Watpliwosci ja rowniez jak Iwo widze cos jak niepowieksze zdjecia...ale co to?! moze kreska moze wadliwy test, chcesz sie upewnic? kup innej firmy moze test i zrob jutro lub pojutrze!

Emalia co z twoja beta?????
 
reklama
Wanda
To własnie wady dużej róznicy wieku miedzy dziećmi :-D:-D:-D jak jeszcze ciepło było to młoda w ciągu dnia na dworze z koleżankami latała, wieczorem usypia 21-22 i ma bardzo mocny sen;-)
zawsze ja na domówki bierzemy muzyka jej nie budzi - pod warunkiem ze nie jest to karaoke:-)

Julka czyli dobrze jest:tak::tak::tak:!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie staraczki, dziewczyny co o tym sądzicie, robiłam z dziennego moczu:

1384003509486.jpg
Ta druga kreska jest ale blada okres ogólnie powinnam dostać między 9 a 10 listopad
 

Załączniki

  • 1384003509486.jpg
    1384003509486.jpg
    7,5 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
Tak test niby wykazał dwie kreski ale boję się że to jakaś wada testu albo coś będzie nie tak, znając moje szczęście to zawsze musi być "pod górke". We wtorek pójdę na betę i będzie pewnie wiadomo w 100 % bo testy tego nie dają.
 
reklama
Tak test niby wykazał dwie kreski ale boję się że to jakaś wada testu albo coś będzie nie tak, znając moje szczęście to zawsze musi być "pod górke". We wtorek pójdę na betę i będzie pewnie wiadomo w 100 % bo testy tego nie dają.
Andzia jaki wadliwy??? przeciez taka słaba kreska pokazuje że organiźmie jest hcg - co oznacza fasolkę:tak: nie mówimy to o cieniu cienia tylko słabej kresce:cool2:
 
Do góry